www.HSkosmetika.cz       mapa stránek


   Biolifting - zázračná omlazující archeabakterie Dr.Nony

                         Nenechte svoji pleť předčasně zestárnout..........

               


Co to je ARCHEABAKTERIE?

Unikátní archeabakterie z mrtvého moře ARCHEABAKTERIE je kultivovaná bakterie pocházející z bioorganominerálního komplexu Mrtvého moře, za jejíž výzkum, kultivaci a tím přínos světovému zdravotnictví se stala Dr.Nona Kuchina známou a uznávanou po celém světě. Produkty Dr.Nona obsahují ve svém Biorganominerálním komplexu tyto archeabakterie, které jsou využívány pro léčbu a prevenci rakoviny a jiných nemocí.

"Jednou z největších zvláštností, která dělá archeabakterii jedinečnou je využití její biohmoty Mrtvého moře, jejíž strukturální fragmenty jsou nevyčerpatelným zdrojem bioaktivních látek a energie. To znamená prodloužení existence živé buňky a organismu jako celku." Dr. Nona Kuchina

Čím je Mrtvé moře unikátní?

Mrtvé moře rozhodně není "mrtvé"! Obsahuje více než 30% minerálů, tedy 10x více než všechna ostatní moře. Vysoká koncentrace minerálů má blahodárný účinek zejména při léčbě kožních nemocí - lupénky, ekzémů, akné a při léčbě revmatických a respiračních problémů.

Pouštní klima způsobuje neustálé vypařování vody. V průběhu několika tisíciletí se Mrtvé moře stále zmenšuje a solí v něm přibývá.

Mrtvé moře

Složení solí z Mrtvého moře je charakteristické vysokým obsahem minerálů, především solí hořčíku - cca 30%, draslíku - asi 22%, vápníku, bromu a mnoha dalších. Koncentrace minerálů stimuluje metabolické funkce v buňkách a podporuje tak regeneraci, tedy obnovu buněk.

Voda Mrtvého moře obsahuje 21 minerálů a stopových prvků. 12 z nich se nevyskytuje v žádném jiném moři a některé z nich jsou vysoce ceněné pro přínos pocitů uvolnění, vyživování pleti, aktivaci oběhového systému a zmírnění revmatických potíží a také metabolických poruch. Díky své nadmořské "nížce" je tu další vrstva atmosféry, která filtruje určitou část ultrafialových paprsků, což celkově přispívá k unikátnosti složení těchto minerálů a stopových prvků.

Jak to funguje?

Bioorganominerální komplex (BOMK) prostupuje přes kožní vrstvy do hloubky až do krevního oběhu, kde začíná produkovat energii blízkou energii našich buněk. Současně jim dodává kladný energetický náboj. V důsledku těchto procesů se probouzí zdravé buňky, které se stávají schopnými seberegulace a biostimulace, tj. zvýšení imunity na genetické úrovni. Buňky si „vzpomínají“ na sobě vlastní funkce, a tak se zabezpečuje celková harmonická fyziologická mobilizace všech obranných sil organismu a obnovení jeho životních funkcí.
 
Preparáty na základě BOMK se dobře vstřebávají do pokožky a jsou stabilní. Toto vše dovoluje solím, bahnu a olejům dostat se do krve a směřovat ke všem buňkám našeho organismu, vyživovat tyto buňky, čistit je a obnovat. Proto je účinnost preparátů velmi vysoká - 75-98%. BOMK na základě archeabakterií v produktech pomáhá ochránit buňku od škodlivého působení volných radikálů, ale i jiných toxických látek.
 
Dalším specifiktem těchto produktů je AUTOTROFNÍ SYSTÉM, tzn., že naše buňky stárnou, odumírají a vzniká tak buněčný odpad. Na vyplavení tohoto odpadu však tělo potřebuje obrovskou energii. Autotrofní systém umí to, že přirozenou cestou přeměňuje tento buněčný odpad na stavební základ pro nově vznikající buňky, čím šetří energii našemu organismu.


V roce 1936 vědci dokázali, že Mrtvé moře vlastně mrtvé není. Objevili, že v Mrtvém moři se nachází živé jednobuněčné organismy – prokaryotické buňky, které jsou nejstaršími žijícími buňkami na zemi a nazývají se “Archebakterie”. 

V Archebakteriích je skryta cenná životní síla a energie. Mají specifické složení aminokyselin a jsou schopny vytvářet z anorganických látek látky organické. Jsou to živé organizmy, které se nachází v extrémních podmínkách vody Mrtvého moře již tisíce let a stále přežívají a množí se. Struktura buňky Archebakterie se podobá stavbě buňky lidského organizmu. 

“V genetickém kódu Archebakterie je zachována informace o schopnosti přežití v časech přírodních katastrof a velkých změn, které se na Zemi před mnoha lety     odehrávaly. Tato informace o přežití a obranyschopnosti organizmu se předává na  genetické úrovni našim buňkám a vyvolává silné ozdravné procesy v těle. ” 

Díky výzkumné práci vědců kliniky Lenom, byla zpracována unikátní metodika kultivace Archebakterií a jejich využití v kosmetických produktech a doplňcích stravy firmy “Dr. Nona”.  Nedávné vědecké poznatky prokazují, že účinky Archebakterie na lidský organizmus jsou podobné funkcím kmenových buněk.  Archebakterie obsahuje biologicky  aktivní látky, energie a informace na buněčné úrovni. Kmenové buňky jsou předchůdci buněk všech lidských orgánů a tkání, z nichž se pak tvoří buňky všech ostatních druhů.  Ve své podstatě jsou kmenové buňky “opravným týmem” organizmu, zaměřují se na problémové oblasti a nahrazují poškozené buňky příslušného orgánu. V průběhu života se však množství kmenových buněk snižuje, stejně tak jako regenerační schopnosti lidského těla. 

Archebakterie pomáhá nejen zachovávat a zvyšovat počet kmenových buněk v organizmu, ale v případě nutnosti je může i nahradit. Produkty firmy “Dr. Nona” obsahují kromě vzácných Archebakterií také další zdraví prospěšné účinné látky, a tak efektivně pomáhají chránit vaše zdraví a posílit schopnost regenerace organizmu.


                        

Biolifting pleti s léčivou archebakterií z Mrtvého moře.....

 Archeabakterie pomáhá k  harmonizaci celého těla a k omlazení pleti.
VÝSLEDKEM JE: vyhlazená pleť, harmonizovaná psychika, vnitřní pocit tepla, celková fyzická i duševní pohoda.
                                                                                                                                     

Kosmetické ošetření zahrnuje:

 1. Odlíčení, povrchové čištění pleti Halogelem D.N.I., nastartování autotrofního procesu
 2. Maska Dr. Nony s živou archebakterií a bahnem z Mrtvého moře- zajistí silnou detoxikaci a mineralizaci těla přes obličej

 3. Zmapování celkového stavu vnitřních orgánů přes tzv. "Mapu zdraví obličeje"- podle oblastí na obličeji, kde maska nezasychá, se podle této unikátní mapy čínské medicíny dá určit oslabenost nebo nemoc jednotlivých orgánů těla
 4. Masáž obličeje - dynamizační a aktivační masáž pomocí Dynamického krému Dr.Nona a Bio kokosového oleje - rozproudění lymfy

 5. Mikromasáž očního okolí speciálním oživujícím EYE balzámem D.N.I.-úleva a léčba pro oči a oční okolí

 6. Chladivý obklad z minerálních solí s příjemnou aromaterapií pro harmonizaci těla i ducha

 7. Závěrečná péče s ohledem na individuální potřeby pleti klientky unikátním krémem Dr.Nony, krém "Solaris"

 8. Relaxace

  Na toto ošetření si vyhraďte cca 60 min. Toto vyjímečné ošetření zajišťuje ozdravení a detoxikaci nejen pleti, ale celého těla!
  MŮŽETE VYUŽÍT I SKVĚLÉ MASÁŽE SE ZÁBALEM PRO ENERGETIZOVÁNÍ TĚLA A RELAXACI. Nabídka viz.Procedury Masáže Ján Olejár

                                                                     

Objednání na proceduru   Dárkové poukazy
HSkosmetika.cz © 2010 - 2019, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software