www.HSkosmetika.cz       mapa stránek

THALAC  -  VÍTEJTE VE SVĚTĚ KRÁSY !


Představuji Vám luxusní značku francouzských laboratoří THALAC

    

Laboratoře  THALAC s vývojovým střediskem u Středozemního moře, vyvíjejí stále nové přípravky s efektivním složením aktivních mořských přísad, které jsou tajemstvím krásy pro naši pleť.

Mořské prostředí Středozemního moře poskytuje nekonečný zdroj látek důležitých pro regeneraci, remineralizaci , hydrataci a zpevnění pokožky.

Silná koncentrace vápníku, hořčíku, vitamínů a aminokyselin v jednobuněčné modro-zelené mořské řase má zklidňující, zeštíhlující a hydratační vlastnosti.

Dále pak Thalac využívá aktivní mořské přísady z lastur ústřic, sůl Středozemního moře, perlorodky, mořský elastin, kolagen a mořské DNA, které pleť chrání, regenerují a zpevňují.

Kombinace těchto mořských pokladů a osvěžujících, jemných a příjemných parfemovaných textur, efektivně a okamžitě působí nejen na pokožku, ale na všechny smysly. Tyto přírodní mořské produkty bez parabenů patří svým složením k nejlepším na trhu nejen ve Francii, ale patří k předním značkám v mnoha zemích.

Splňuje nejpřísnější evropské a mezinárodní standardy kvality. Certifikace ISO 9001, Cosmetics GMP /Good Manufacturing Practices/

   

Značku THALAC COSMETIQUE založil v r.1988 ve Francii Joseph DAGNIAC, fyzioterapeut se specializací na lázeňství a talasoterapii.

Při vývoji speciálních technik vycházel ze svých bohatých zkušeností. Díky dlouholetému výzkumu a vývoji ve specializovaných laboratořích THALAC Vám můžeme nabídnout široký výběr luxusních produktů s originálními recepturami a unikátními vůněmi.

Účinné metody péče o krásu obličeje i pokožky celého těla Vám přinesou výsledky okamžitě již při prvním ošetření. Protokoly péče značky THALAC se drží tradičního pojetí ruční masáže, při které je dosahováno požadovaných účinků přesně podle individuálních potřeb klienta.

Kosmetičky a maséři, které pracují se značkou THALAC jsou odborně zaškoleny.

Pro nejlepší a dlouhodobé výsledky je profesionální ošetření v salónu doplněno celou řadou produktů pro domácí použití, které si můžete u nás objednat nebo přímo zakoupit.

             

 

 

HSkosmetika.cz © 2010 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software