www.HSkosmetika.cz       mapa stránek

 

                

                           

  PŘÍRODNÍ MOŘSKÁ KOSMETIKA Z FRANCIE

  

Kosmetická luxusní péče z francouzské Bretaně...     

Při těchto omlazujících a harmonizujících kosmetických ošetřeních budou Vaší pokožce dodávány ty nejcennější mořské složky a ingredience vyrobené francouzskou společností Phytomer. Ponoříte se do úžasných aromat moře a dokonale zrelaxujete tělo i mysl.

Při ošetření pocítíte sílu této jedinečné kosmetiky Phytomer na obličeji, krku, dekoltu a pažích. Vůně moře prostoupí Vaše smysly a Vy si dokonale odpočinete. 

Vaše krása ještě více vynikne a pleť se rozzáří!

Zažijete skvělé masáže a techniky, které vyhlazují vrásky, uvolňují napětí a stres, přinášejí pohodu a klid do Vaší duše.....

        

        

Více o kosmetice PHYTOMER....

Odborné dovednosti, které společnost PHYTOMER za téměř 50 let získala, jí dovolují vytvářet manuální postupy ošetření, které jsou určené výhradně pro lázně a salony. Nejlepší terapeuti z celého světa je provádějí v 10 000 prodejních místech, přičemž stovky z nich tvoří věhlasné hotelové lázně.

Společnost PHYTOMER je průkopníkem v oblasti mořské biotechnologie.

         

SPOLEČNOST PHYTOMER:

"Moře je životně důležitou a nejbohatší součástí neuvěřitelné biologické rozmanitosti a rovněž je blízce spřízněno s našimi buňkami. 

Obsahuje vše podstatné pro krásu a zdraví naší pokožky. Společnost Phytomer z něj vyrábí produkty a ošetření s vynikající účinností."

Sníte o autentické, přirozené a energické kráse?

Společnost Phytomer chce všem ženám, ať už žijí kdekoliv, nabídnout to nejúchvatnější z moře pro krásnou a zdravou pleť. Věří totiž, že k jejich kráse není nutné nic přidávat. 

Společnost PHYTOMER hledá špičkové inovace a maximální účinky. Je průkopníkem v oblasti mořské biotechnologie

Jejich výzkumní pracovníci jako první na světě kultivují v laboratořích moře a jeho organizmy za účelem zvýšení pozitivního účinku moře na pokožku. Vytvářejí tak ty nejčistší a nejúčinnější aktivní mořské látky. Tato vědecká činnost je zárukou výjimečné účinnosti a mimořádného pocitu.

Produkty Phytomer zajišťují maximální kosmetické výsledky.
PHYTOMER vyniká originálními produkty, které den za dnem odhalují krásu tváře a těla. Každý z nich se skládá z těch nejúčinnějších aktivních mořských látek.

          

S obličejovými a tělovými ošetřeními produkty Phytomer jste pokožce nejblíže, což umožňuje harmonizaci těla a pocit naprostého restartu organismu. 

Pro zajištění viditelných výsledků kombinuje Phytomer nejúčinnější produkty určené profesionálům s originálními manuálními technikami.

Phytomer patří k průkopníkům v kultuře odpovědné za ochranu moře a jeho úžasné biologické rozmanitosti.

Filozofie firmy: "Moře, to je náš život, naše vášeň. Mořské biotechnologie nám umožňují odhalit jeho výjimečný potenciál a zároveň ho chránit. Naše zcela nové programy kultivace řas jsou udržitelné a pomáhají obnovit druhy ohrožené vyhynutím.
V každém kroku výroby prosazuje ekologicky zodpovědný přístup. Používáme obnovitelné zdroje, využíváme filtračních zahrad k čištění odpadních vod a aplikovali jsme systém inteligentní recyklace surovin, protože ochrana moře je pro nás srdeční záležitostí."

           


Na ošetření kosmetikou PHYTOMER se můžete objednat na mob. 777 863 717

nebo na e-mailu:  zc.liame@rets.aknah

         

  

 


             

HSkosmetika.cz © 2010 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software