www.HSkosmetika.cz       mapa stránek

                

 

 MOŘSKÁ KOSMETIKA Z FRANCIE              

 

Jsem držitelkou certifikátu o proškolení v postupu ošetření paní Laurou Payoux z francouzské Bretaně přímo z firmy Phytomer.

Vyjímečné kosmetické ošetření, luxusní produkty z moře a speciální masážní techniky- přesný postup podle francouzské kosmetické péče o pleť.
To vše Vám zajistí již po jednom ošetření viditelně projasněnou, dokonale hydratovanou a sametově hebkou pleť.

Načerpejte energii z moře pro Vaši pokožku i smysly. Můžete si vybrat z několika speciálních ošetření přímo pro potřeby Vaší pleti:

- HYDRA BLUE - maximální hydratace a regenerace pleti  

Intenzivní hydratace Vaší pleti během jedné hodiny! Prokázané účinky projasnění a vyplnění pleti. Obnoví se její vitalita a pokožka se stane sametově hebkou a rozzářenou.           

- EXTENDET YOUTH - protivráskové a zpevňující ošetření

Účinná léčba pro omlazení pleti, vyplnění vrásek a restrukturalizacI obličeje. Hloubka vrásek je snížena až o 66 %, vrásky jsou redukovány, pokožka je až 5krát pevnější, pleť je zářivější. 

                           

- ACNIPUR - ošetření pro aknózní a problematickou pleť

Čisticí a zmatňující obličejová péče, která je prokazatelně účinná v boji proti akné, zanechává pleť viditelně zdravější, svěžejší a čistější. Redukuje nedostatky pleti, uvolňuje ucpané póry a reguluje nadbytečný kožní maz.

- CITYLIFE - osvěžující a detoxikační ošetření zaměřené na unavenou pleť zatíženou městským prostředím

Ošetření, které je zaměřené na pleť trpící stresem ze životního stylu a prostředí – tzv.městskou pleť, která se projevuje dehydratací, tmavými skrnami, je unavená a povadlá, pleť s otoky a kruhy pod očima. Po ošetření je pleť zdravější, svěží a rozjasněná.

 

Ke všem ošetřením je možné si přiobjednat relaxační mikromasáž očního okolí a také Ajurvédskou masáž hlavy a šíje.

 

                                         

 

 


HSkosmetika.cz © 2010 - 2017, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software