www.HSkosmetika.cz       mapa stránek

 

     Frakční RADIOFREKVENCE

  

 

Novinka mezi omlazujícími technologiemi

Diamantová frakční technologie s Fotonem pracuje na  principu hexapolární radiofrekvence s hlubokým diamantovým efektem.

Tepelná energie je účinně dopravována do aktivní vrstvy pokožky tzv. dermis.
Frakční radiofrekvence kombinuje dvě efektivní metody omlazení a obnovy kolagenu  a pružnosti pokožky - přesné zacílení radiofrekvenční technologie ke kolagenovým a elastenovým vláknům. Frakční radiofrekvence se tak stáva vedle rejuvenačních Co2 laserů nejsilnějším nástrojem pro vyhlazení vrásek, jizev po akné, strií, lifting pokožky, skvrny a celkové omlazení pokožky.

Vlivem působení radiofrekvence se zvyšuje napětí fibrózních vláken, tím se dosahuje remodelace kolagenu, který zodpovídá za pevnost, elastitu a jemnost pokožky. Pokožka se vyhlazuje a výrazně omlazuje.

V obličejové oblasti radiofrekvence stimuluje a aktivuje fibroblasty, zvyšuje produkci kolagenu i elastinu. Toto ošetření je vhodné pro vadnoucí a ochablou pleť, která ztrácí pružnost, pevnost a hebkost. Efektivně se tak zjemňují hlubší  nebo úplně odstraňují jemné vrásky.

Dochází také k zahřívání tukových buněk a to do hloubky až 10 mm. Tím se zrychluje metabolický cyklus v pokožce, redukují se tukové buňky a odstraňuje se celulitida.

Kdy se nemá radiofrekvence používat:

V těhotenství, u lidí s kardiostimulátorem, při srdečních onemocněních, po aplikaci silikonových gelů na ošetřovanou oblast, při aplikaci injekčních terapií kolagenem nebo hyaluronem.

   Ošetření radiofrekvencí je bezbolestné! Cítíte příjemné teplo a jemné pulzy. Před ošetřením je ale nutno dodržet přípravný režim: jeden den před terapií nepoužívejte make-up a dostatečně pijte, abyste zajistili dostatečnou hydrataci.

Po ošetření dodržujte tento režim:

- důkladně hydratujte pleť-hydratační produkty lze zakoupit i v salonu.

- chraňte pleť před slunečním zářením, platí i pro solária!

- 3 dny není vhodné pokožku prohřívat v sauně ani horkou vodou při sprchování! Může být sušší, proto dostatečně pijte vodu a neslazené nápoje, pokožku umývejte pouze vlažnou vodou a odličujte místo gelem pleťovým čistícím mlékem.

Ošetření zahrnuje:

- odlíčení, povrchové důkladné čištění a tonizace

- úprava obočí

- aplikace speciálního séra, essence a gelu

- Aplikace vodivého gelu s hyaluronem

- hlavní radiofrekvenční ošetření Fix- působí na vrásky, pigmentaci, strie a jizvy

- hlavní radiofrekvence ošetření Import- zapravuje aktivní látky do pleti a zpevňuje pleť

- zchlazení pleti chladivou hlavicí

- pleťová maska pro zklidnění pleti

- závěrečné ošetření pleti krémem

Doba: cca 60 min.


       

Objednání na proceduru   Dárkové poukazy
HSkosmetika.cz © 2010 - 2018, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software