www.HSkosmetika.cz       mapa stránek


Akce na červen a červenec 2019

1)THALAC - francouzská kosmetika z darů Středozemního moře

 
 

HYDRATAČNÍ MOŘSKÝ RITUÁL - LUXUSNÍ PÉČE, KTEROU SI ZAMILUJETE....

Jarní regenerační ošetření pro vzpruhu pleti francouzskou přírodní kosmetikou Thalac
  • hloubková hydratace
  • remineralizace
  • regenerace
  • výživa
  • projasnění a vzpruha unavené pleti
Pro skvělou relaxaci a kondici Vaší pleti jsem pro Vás připravila kosmetické ošetření s programem francouzských laboratoří THALAC, které se řadí k předním přírodním kosmetickým značkám na francouzském trhu.
Toto ošetření se skládá z odstranění odumřelých buněk speciálním koktejlem kyselinek, vitamínů a bylin. Tím se pleť připraví pro následnou péči. 
V další fázi se do pleti vpracuje sérum s mořskými řasami a unikátním tajícím gelem s mořskými oleji se provede kosmetická a lymfatická masáž pro dokonalý relax a lifting obličeje.
Následná maska doplní do pleti další hydratační a pečující látky.
Nádherné vůně a jemné složení produktů je speciálně vytvořeno tak, aby působilo na všechny Vaše smysly.
Zapomenete na shon a stres, a přenesete se do světa klidu a pohody.

Zaváděcí cena je  890,- Kč.

          


2) KE KOMPLETNÍMU OŠETŘENÍ PHYTOMER EXTENDETH YOUTH BARVENÍ OBOČÍ ZDARMA3) AKCE THALAC "PLOCHÉ BŘICHO"

Zpevněte a zeštíhlete pokožku bříška během jedné procedury, která působí na mnoha úrovních.

Odvodní stagnující lymfu, regeneruje a rozpohybuje trávicí systém, působí na imunitní systém a zároveň zeštíhluje a pečuje o pokožku břicha. Během jedné procedury se obvod pasu zmenší o 2-6 cm!

Vynikající před dovolenou, vyjímečnými příležitostmi jako jsou svatby.

V ČERVNU ZA 750,- Kč./běžná cena 850,- Kč

 


V čem jsou rozdíly mezi kvalitní a levnou kosmetikou?

Často se setkávám s názorem, že je jedno, co si mažeme na obličej, protože naše babičky se mazaly Indulonou a pleť měly bez chybičky…

Je pravda, že to tak bylo. Mazalo se Indulonou, sádlem a olejem, ale i proto, že na trhu nebyl téměř žádný výběr . Druhá věc je, že nikdy nebylo tak znečištěné prostředí a stres, jaký máme dnes.

Ráda bych lidově vysvětlila, proč krémy z drogerie a různých firem prodávajících přes stánkové prodejce /o dost levnější než značkové krémy/

nepřinášejí pleti z dlouhodobého hlediska žádoucí kosmetický výsledek.

Podstatnou věcí je samozřejmě složení.

Dalším důležitým faktorem je ale molekulární velikost ingrediencí v produktu.

Představte si pro srozumitelnost, jak se snažíte přesít přes sítko hrách.

Můžete se snažit sebevíc, ale skrz něj se nedostanete.

Levnější krémy mají velké molekuly svých ingrediencí.

Podle složení opravdu obsahují látky napsané na obalu, ale ty zůstanou působit jen na povrchové části pokožky „epidermu“. Pleť má síťovinu, laicky řečeno, jako síto, přes kterou nepropustí velké molekuly do hloubky pokožky, které říkáme „dermis“. Proto často klientky přicházejí sklíčené kolem čtyřiceti let, kdy najednou pleť začne prokazovat hluboké vrásky, pigmentaci a různé nerovnosti.

Ale právě zde vznikají problémy stárnutí. Dlouhodobě se tato dermis nespokojí jen s tím, co získává stravou, protože dnešní doba pleť vyčerpává i zvenčí chemickými látkami, chlorovanou vodou, smogem, tzv.volnými radikály ze znečištěného životního prostředí a dalšími…

Je-li tedy molekulární hmotnost účinných jednotlivých látek v produktu velká, nemohou velké částice proniknout do dermis a vyživit tyto vrstvy. Oproti tomu malé molekuly proniknou přes síťovinu a regenerují, revitalizují, zpevňují a hydratují do hluboké vrstvy pokožky.

Nedejte tedy na krásně barevné katalogy rozdávané na ulici nebo slibující reklamy, jak budete za pár týdnů o 10 let mladší! Většina těchto výrobců, aby se dostala na nízkou cenu, má také levnou výrobu. Takže krém, který natřete na pleť, zůstane jen na povrchu.

Vyrobit nano částice a mikromolekuly do pleťového produktu je velmi nákladné, proto se toto odrazí i v ceně výrobku. Z dlouhodobého hlediska se Vám však investice vrátí v podobě hloubkově vyživené, hydratované a spokojené pleti.

Proto jsem se také rozhodla pro velmi kvalitní přírodní francouzskou kosmetiku Phytomer a Thalac, které splňují požadavky pro zdravou a krásnou pleť. I kosmetické ošetření s použitím těchto značek vykazuje ihned hloubkovou hydrataci, projasnění a regeneraci pleti.


Můžete si u nás zakoupit DÁRKOVÉ POUKAZY na vybraná ošetření.

Přejeme si, aby Vámi darovaná ošetření formou dárkového poukazu byla skvělým zážitkem a hodnotným dárkem pro Vaše blízké.

Proto provádíme tato ošetření s největší pečlivostí, kvalitně a nešidíme je co do práce i použitých produktů.

      
              

  
HSkosmetika.cz © 2010 - 2019, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software