www.HSkosmetika.cz       mapa stránek


AKCE červen-červenec 2021


VÝRAZNÁ REGENERACE A ČIŠTĚNÍ NAMÁHANÉ A SENZITIVNÍ PLETI V "ROUŠKOVÉM" OBDOBÍ
.

  

Stále více klientek se na mne obrací s prosbou o nějakou " intenzivní po-covidovou péči" pro omlazení a regeneraci pleti, která se po dobu nošení roušek velmi vyčerpala a vykazuje stres a zhoršení problémů. 

.

Čas, který jsem měla v době uzavření provozoven, jsem využila k výzkumu novinek ve světě kosmetiky. Tento problém tzv. "rouškového akné" nebo jiných potíží mnohé firmy využily k nabídce různých druhů péče. Proto jsem i já hledala kosmetickoé komplexní ošetření, které by pokrylo více potřeb pro unavenou a namáhanou plet.

Objevila jsem pro Vás zcela vyjímečné ošetření FILLIFT.

Jde o novinku světově uznávané značky DIEGO DALLA PALMA, italské společnosti, která má ve světě skvělé jméno díky kvalitním, čistým a luxusním produktům zaměřených pro náročnou pleť i klientelu.

 

Produkty neobsahují parabeny, minerální oleje ani parafíny, nic, co by pleť zatížilo a negativně ovlivnilo.

Luxusní péče přináší okamžité a dlouhodobé výsledky.

Více v hlavní nabídce pod názvem společnosti DIEGO DALLA PALMA

V AKCI  různé balíčky tohoto ošetření:

 1) kompletní kosmetická linie FILLIFT jen za 1250,- Kč

 2) Pokud si budete přát doplnit kompletní ošetření alginátovou maskou, masáží paží a maskou na suché ruce,

     bude Vás ošetření stát jen 1350,- Kč

 3) Super lift- intenzivní kompletní ošetření FILLIFT s vyplňující látkovou maskou Diego dalla Palma,

     masáží paží a maskou na suché ruce 1 650,-Kč

 

Všechny balíčky péče zahrnují důkladné pročištění pleti, kompletní kosmetické ošetření s kosmetickou masáží a masáží ko-kobido válečkem pro zpevnění kontur, remodelační masku s masáží, sérum a finální aplikaci krémů.

      BLOG


Milé klientky, protože se na mne některé z Vás obracíte o radu, jak pečovat o pleť v době COVID-19, budu Vás postupně provádět ošetřeními, která si můžete provádět doma a vylepšit si pleť jednoduchými triky a osvědčenými metodami.


Protože některé z vás mne požádaly o radu, jak vrstvit zakoupené produkty, připravila jsem přehled, v jakém pořadí je použít.

 
1) Kosmetické produkty a jejich použití:

- ČISTÍCÍ GEL
- ČISTÍCÍ MLÉKO
- PEELING MECHANICKÝ
- PEELING KYSELINOVÝ             
- TONIK
- SÉRUM
- KRÉM           

 Postup ošetření pleti:
1) odličte očního okolí a řas micelární vodou nebo mlékem- oční okolí je velmi citlivé, velmi rychle ztrácí elastitu, ztenčením prosvítají spodnější tmavší vrstvy, takže pozor, dámy, buďte na tuto jemnou pleť velmi jemné!

2) navlhčete dlaně a rozetřete trošku gelu pro čištění do pěny. Masírujte alespoň 1 minutu a opláchněte teplou vodou.

3) pokud máte rády pleťové čistící mléko, nepoužívejte tampony, ale rozmasírujte mléko po celém obličeji a splácněte teplou vodou nebo navlhčenou houbičkou či tamponem.

4) brusný peelig používejte pouze 1x týdně. Brusné částečky mohou častějším používáním dráždit citlivou kůži. Jemně ho masírujte prsty a vyhýbejte se očnímu okolí a oblastem s červenými žilkami.

5) kyselinový peeling lze použít opět nejvýše 3x týdně. U normálního typu pleti používejte spíše 2x za týden, při velmi citlivé pokožce 1x za týden.
Peeling naneste po celé oblasti obličeje kromě očního okolí  a nechte 2 minuty působit. Podle pocitu v pleti můžete zvyšovat dobu působení postupně až na 5 minut. Poté použijte neutralizátor nebo pleťové mléko a opláchněte teplou vodou! Opravdu opláchněte důkladně.
Nenechte se odratit, když pocítíte jemné brnění nebo štipkání. Je to normální a vy můžete vidět, že proces čištění pleti opravdu probíhá.

6) na tampon nakapejte tonic a provlhčete pleť. Tonic připravuje pleť pro další produkt a snižuje spotřebu krému. Některé ženy mají pocit, že je to zbytečná péče a že sérum nebo krém po umytí stačí. Kůže je součást našeho těla. Když máte ráno žízeň, napijete se? Kůže je žíznivá. Celou noc pracovala na své regeneraci a ráno potřebuje dodat hydrataci. Dejte jí napít, odmění se vám.

7) aplikujte 1-2 kapky séra, sérum je v péči o pleť něco jako elixír mládí. Je to vysoce účinná a koncentrovaná směs regeneračních, hydratačních, zklidňujících a posilujících extraktů a látek. Vydrží velmi dlouho, stačí kapka, ale v péči o pleť je, podle mne, od určitého věku nezbytné. Sérum vždy fixujte následně krémem.

8) Krém do pokožky nevtírejte, ale jemně vklepejte. Pokud pleť předem provlhčíte předchozí péčí, stačí vám na celý obličej, včetně krku, velikost hrášku.
 
Můj tip:
Mám osobně velmi dobrou zkušenost s kyselinovým peelingem pro domácí použití od společnosti Thalac, s jejichž produkty pracuji v salonní péči.
Francouzi a hlavně ženy z Francie si velmi potrpí na prvotřídní produkty a vůně, složení, které je čistě přírodní a v tomto případě mořské. Mohu potvrdit, že výsledky jsou opravdu znatelné a klientky samy potvrzují výrazný dlouhodobý efekt.
Co se týká kyselinového peelingu, jednoznačně doporučuji Peeling Glycolic -Thalac
Co od tohoto produktu můžete očekávat?
Úžasně ošetří dehydratovanou a unavenou pleť, vyrovná ph pokožky, otevře pleť, aby mohla přijmout následnou péči.
Zároveň stimuluje buněčnou obnovu, sjednocuje odstín kůže a odstraňuje odumřele navrstvené buňky, které dělají bariéru pro pečující látky v produktech. Po aplikaci bude Vaše pleť rozzářená, projasněná, hydratovaná, hedvábně jemná a vyhlazená. Zároveň obsažený vápník pleť zpevňuje, posiluje a oživuje zevnitř.
Je vhodný pro všechny typy pleti.

Pamatujte ale na to, že stres a strach je zabiják naší krásy. Proto v této době, kdy není jednoduché udržet si vnitřní klid a pohodu, hodně relaxujte a co nejvíce se věnujte nějakému svému koníčku , sportu a vycházkám do přírody.

 
    


2) V čem je rozdíl mezi kvalitní značkovou kosmetikou a kosmetikou zakoupenou v drogeriích či stánkařů?

Někdy se setkávám s názorem, že je jedno, co si mažeme na obličej, protože naše babičky se mazaly Indulonou a pleť měly bez chybičky…

Je pravda, že to tak bylo. Mazalo se Indulonou, sádlem a olejem, ale i proto, že na trhu nebyl téměř žádný výběr.  Vzpomenu za totality Niveu a Marinu . :-)))

Druhá věc je, že nikdy nebylo tak znečištěné prostředí a ohromný stres, jaký máme dnes. Na naši pleť má právě toto rozhodující vliv. A to nemluvím o stravě a lécích, ve kterých přijímáme neuvěřitelné množství chemie pro naše tělo tak zatěžující a překyselizující.

Ráda bych lidově vysvětlila, proč krémy z drogerie a různých firem prodávajících přes stánkové prodejce s pěknými katalogy :-) nepřinášejí pleti z dlouhodobého hlediska výrazný kosmetický účinek.

nepřinášejí pleti z dlouhodobého hlediska žádoucí kosmetický výsledek.

1) podstatnou věcí je samozřejmě složení.

2) dalším důležitým faktorem je ale molekulární velikost ingrediencí v produktu.

Představte si pro srozumitelnost, jak se snažíte přesít přes sítko hrách.

Můžete se snažit sebevíc, ale skrz něj se nedostanete.

Levnější krémy mají velké molekuly svých ingrediencí.

Podle složení opravdu obsahují látky napsané na obalu, ale ty zůstanou působit jen na povrchové části pokožky „epidermu“. Pleť má síťovinu, laicky řečeno, jako síto, přes kterou nepropustí velké molekuly do hloubky pokožky, které říkáme „dermis“. Proto často klientky přicházejí sklíčené kolem čtyřiceti let, kdy najednou pleť začne prokazovat hluboké vrásky, pigmentaci a různé nerovnosti, které právě vznikají nedostatečnou hydratací a výživou v dermis.

Právě zde vznikají problémy stárnutí. Dlouhodobě se tato dermis nespokojí jen s tím, co získává stravou, protože dnešní doba pleť vyčerpává i zvenčí: chemickými látkami, chlorovanou vodou, smogem, elektrosmogem a zářením různého druhu, tzv.volnými radikály ze znečištěného životního prostředí, cigaretovým kouřem a dalšími…

Je-li tedy molekulární hmotnost účinných jednotlivých látek v produktu velká, nemohou velké částice proniknout do dermis a vyživit tyto vrstvy. Oproti tomu malé molekuly proniknou přes síťovinu a regenerují, revitalizují, zpevňují a hydratují do hluboké vrstvy pokožky.

Nedejte tedy na krásně barevné katalogy rozdávané na ulici, dárky za nákupy nebo lživé reklamy, jak budete za pár týdnů o 10 let mladší! Většina těchto výrobců, aby se dostala na nízkou cenu, má také levnou výrobu. Takže krém, který natřete na pleť, zůstane jen na povrchu.Tyto levné produkty obsahují také konzervanty a vůně, na kterou si pleť může časem vytvořit alergickou reakci, kterou si žena už do spojitosti s krémem nedá dohromady, protože jí léta nedělal, jak říkají některé klientky, žádné problémy.


Vyrobit nano částice a mikromolekuly do pleťového produktu je velmi nákladné, proto se toto odrazí i v ceně výrobku. Z dlouhodobého hlediska se Vám však investice vrátí v podobě hloubkově vyživené, hydratované a spokojené pleti. Takže levná kosmetika se časem hodně prodražuje!

Proto jsem se také rozhodla pro velmi kvalitní přírodní francouzskou kosmetiku Thalac a Phytomer,  které splňují požadavky pro zdravou a krásnou pleť.

Kosmetické ošetření s použitím těchto značek vykazuje ihned hloubkovou hydrataci, projasnění a regeneraci pleti. S výběrem produktů Vám velmi ráda poradím při kosmetickém ošetření.

Všechny produkta Thalac a Phytomer lze zakoupit v našem studiu.

V době Covid-19 zasílám poštou za běžné poštovné.

 


Můžete si u nás zakoupit DÁRKOVÉ POUKAZY na vybraná ošetření.

Přejeme si, aby Vámi darovaná ošetření formou dárkového poukazu byla skvělým zážitkem a hodnotným dárkem pro Vaše blízké.

Proto provádíme tato ošetření s největší pečlivostí, kvalitně a nešidíme je co do práce i použitých produktů. tel. č. 777863717

      

              

  

HSkosmetika.cz © 2010 - 2021, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software