www.HSkosmetika.cz       mapa stránek


Depilace dočasně neprovádím!


Depilace teplým voskem

Velmi oblíbená metoda šetrnějšího odstraňování nežádoucího ochlupení kdekoli na těle.

Vydrží 4 – 6 týdnů, chloupky po depilaci rostou slabší a světlejší, nemají tendenci k zarůstání jako např. u depilace elektrickým depilátorem. Na přání klienta aplikuji ampulku proti rychlému růstu chloupků, čímž se prodlouží efekt této depilace.

Po depilaci nohou a rukou následuje ošetření zklidňujícím krémem a jemná masáž.

Upozornění:
  • Před depilací se neholte žiletkou ani jiným depilačním přístrojem, aby chloupky mohly narůst aspoň do délky 4 mm. Vosk jen tak může dokonale chloupek obalit a vytrhnout.
  • Po depilaci se 2 dny na ošetřených místech nemyjte sprchovými gely a natírejte se krémem s vysokým UV faktorem, abyste předešli nežádoucí pigmentaci podrážděné pokožky.
  • Pokud plánujete dovolenou, objednejte se na depilaci nejpozději 3 dny před cestou! Pokožka se musí alespoň 3 dny regenerovat, aby nedošlo k nežádoucí pigmentaci.
  •                                  

Depilace teplým voskem:


Ceník spolu s kosmetickým ošetřením samostatně
horní ret 50,- Kč 70,- Kč
obličejové oblasti 70,- Kč 90,- Kč
třísla 90,- Kč 120,- Kč
horní končetiny  220,- Kč 250,- Kč
jen předloktí 150,- Kč 180,- Kč
dolní končetiny- stehna i lýtka 380,- Kč 410,- Kč
jen lýtka a oblast kolenou 220,- Kč 250,- Kč
celá záda- podle velikosti a míry ochlupení   od 500,- Kč

Nedepiluji intimní oblasti a podpaží!

Ceník se vztahuje na normální ochlupení. V případě silného ochlupení a první depilace se cena zvyšuje podle depilované oblasti o 20% ceny.

Nedoporučuje se: při křečových žilách, diabetes, na opálené pokožce- odtrhává se vrchní opálená část kůže, při menstruaci, kdy je zvýšená citlivost, a při jakýchkoli infekčních, virových a plísňových onemocněních kůže. Vždy po depilaci ve slunečném období si přineste krém s vysokým UV filtrem na oděvem nechráněná depilovaná místa! Po depilaci alespoň dva dny nevystavujte pokožku slunci a solárnímu záření.

HSkosmetika.cz © 2010 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software