www.HSkosmetika.cz       mapa stránek

Diamantovo-kaviárová péče se zaměřením na dekolt a krk


Toto ošetření je zaměřené speciálně na zpevnění a regeneraci pokožky krku a dekoltu.

V létě tato místa trpí dehydratací, působením horka a slunce, v zimě ji zase trápíme klimatizací, roláky a šálami. Po čase nás překvapují přibývající vrásky, rýhy, nerovnoměrná pigmentace a ochablost těchto partií.

Pokud si chceme v zimních měsících užít kulturní akce v šatech, které dekolt odhalují,bude pro nás krásný, vyhlazený dekolt důležitý.

Připravila jsem pro Vás, milé dámy, příjemné a účinné ošetření, které unavené pokožce navrátí vitamíny, minerály, hydratuje ji a krásně zpevní.

Ošetření zahrnuje:

  • Čištění obličeje a dekoltu
  • Tonizaci
  • Relaxační kosmetickou a lymfatickou masáž 30 min., se zaměřením na partie krku a dekoltu, kolagenovým masážním krémem
  • Aplikaci 1. ampule kaviáru
  • Zpevňující masku se zábalem krku
  • Aplikace 2. ampule s diamantem-projasňující- viz popis v dolní části nabídky
  • Závěrečné ošetření

Celková doba ošetření cca 80 min.

Cena 620,- Kč.

Ingredience použité v ošetření dokonale revitalizují unavenou pleť, dodávají potřebnou hydrataci a výživu, vyhlazují, zpevňují, vytvářejí ochranný film zabraňující ztrátě vody z pokožky a potlačují projevy stárnutí.

Jedná se např. o KOLAGEN, KAVIÁR A DIAMANTOVÝ PRÁŠEK.

DIAMANT CARE- sérum s diamantovým práškem

Velmi příjemné luxusní sérum s diamantovým práškem dokonale přilne k pokožce a dodává jí potřebnou ochranu před tvorbou hlubokých vrásek. Má jedinečný ochranný efekt před volnými radikály a škodlivými vlivy prostředí- chlad, prach, stres apod.

Sójový extrakt pomáhá redukovat již vzniklé vrásky a díky argánovému oleji je pleť krásně vláčná, vyživená, hladší a jemnější. Sérum je obohaceno o mandlové peptidy. Hodí se tedy zejména pro citlivou pleť, která je náchylná k alergiím. Má příjemnou, mošusovo-zelenou vůni.


Poznámka:

Ke každému ošetření obličeje si lze dokoupit podle ceníku v salonu jednotlivé ampule pro zvýšení účinku a vpracování při kosmetické péči nebo pro doma.

Dále si lze dokoupit ošetření pro pokožku v okolí očí, mikromasáž očního okolí 20 min. s aplikaci oční masky - viz CENÍK

HSkosmetika.cz © 2010 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software