www.HSkosmetika.cz       mapa stránek

KOSMETIKA TEMPERANCE

                                        

Motto: "Odhalte sílu přírodních prostředků pro zachování pružné pleti a mladistvého vzhledu."

Čas není náš nepřítel. Udržet se stále hezká a přitažlivá souvisí se stavem mysli. Když si uvědomíme samy sebe a budeme chtít na sobě trochu zapracovat, udržíme si krásu, charisma, přitažlivost, elán a zdraví v každém věku.

Vážené členky klubu Temperance, vážení přátelé

Po celou dobu trvání naší firmy na českém a slovenském trhu jsme byli fascinováni krásou, originalitou designu a vynikající kvalitou kosmetických přípravků z Dálného Východu - Koreji a Japonska, odkud pocházejí téměř všechny přípravky prezentované v našem novém katalogu.

Již od roku 1994 se datuje vzájemně prospěšná spolupráce s korejskými firmami, např. s firmou Julia Cosmetics. Od roku 1998 je naším hlavním dodavatelem 3. největší kosmetická firma v Koreji – firma Charmzone Ltd. Dále dovážíme od firem - KJM Aloe, Sarangsae, Kaone Biotec, Gamsung Global.

V roce 1996 jsme zahájili distribuci kosmetických přípravků od francouzské firmy Technature z Bretaně, která se specializuje na kosmetické produkty z mořských řas. Hned jsme našli společnou řeč a jejich výrobky jsou na českém a slovenském trhu stále více oblíbené a splňují soudobé trendy.

Cela léta se držíme odzkoušeného receptu, že kvalita výrobků musí jednoznačně zvítězit. Víme, že symbiózou účinných přírodních látek se znalostmi v oblasti vývoje a výroby kosmetických přípravků a dokonalým skloubením těchto dvou proudů v jeden celek je umění, které pramení z tisíciletých znalostí o propojení přírody a vědy a působení na člověka. Široká paleta nabízených přípravků jak v katalogu, tak na našich webových stránkách tomu nasvědčuje.

Máme za sebou 16 let intenzivní práce na českém a slovenském trhu. Jsme rádi, že jsme se zařadili mezi firmy, které nabízejí kvalitní výrobky, jak po stránce účinnosti i designu, což každoročně dokazujeme na oceněních a diplomech, které dostáváme na různých kosmetických výstavách, zejména Beauty Expo, Interbeauty v České a Slovenské Republice.

Také nás velmi těší oboustranně výhodná spolupráce s našimi kosmetičkami a členkami klubu Temperance. Vedle nabídky výrobků nejvyšší kvality a poskytování spolehlivých rad, chceme i v budoucnu vylepšovat a rozšiřovat nabídku kosmetických přípravků, parfémů a potravinových doplňků.

Ing. Eliška Weselá- Hartmanová, zakladatelka Temperance

HSkosmetika.cz © 2010 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software