www.HSkosmetika.cz       mapa stránek
I. LYMFATICKÁ MASÁŽ NOHOU
         
Lymfatické cévy tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. Nedostatek pohybu, jednostranná zátěž, ochablost svalů a podkožních tkání jsou nejčastější příčinou nedostatečného odvádění lymfy a hromadění škodlivých látek a toxinů ve tkáních a kloubech.

Častými projevy nedostatečnou funkčností lymfatického systému jsou:

  • Pocity únavy

  • Otoky nohou

  • Celulitida

  • Otoky v různých částech těla

  • Pocity těžkých nohou

  • Oslabení imunitního systému

  • Křečové žíly

  • Přetrvávající otoky po úrazech a operacích

  • Často se opakující infekční onemocnění


Výborným doplňkem lymfatické masáže je speciální ošetření podle protokolu francouzské mořské značky Thalac, které podpoří detoxikaci, zeštíhluje, hydratuje a osvěžuje dolní končetiny.

  
THALAC "Krásné nohy"

Velmi účinná masáž, která pomáhá stimulovat krevní oběh, odstraňuje pocit těžkych nohou a je prevencí proti celulitidě a křečovým žilám.
Pocítíte skvělé uvolnění, relaxaci a následnou lehkost v dolních končetinách.
Zároveň tato procedura zjemňuje pokožku nohou a důkladně ji vyživuje.

Ošetření zahrnuje:
- masáž nohou povzbuzujícím olejem/stimulační a drenážní účinky/
- lymfatickou masáž nohou
- masáž chodidel pro povzbuzení žilního systému
- chladivý gel s mentolem a hnědou mořskou řasou/ zeštíhlující a hydratační účinky/
- zklidňující masáž olejem s levandulí a citrónem

Kontraindikace:

Bronchiální astma, srdeční selhávání, hyperfunkce štítné žlázy, neléčený vysoký krevní tlak, bolestivá a silná menstruace, zhoubné nádorové onemocnění,infekční onemocnění, akutní žilní onemocnění, dna.


      

II.LYMFATICKÁ MASÁŽ – OBLIČEJE A KRKU

Přispívá ke zlepšení stavu pokožky, prokrvení a regeneraci podkoží, odstraňuje váčky pod očima, otoky v oblasti obličeje, působí proti vráskám a stárnutí pleti.

Práce na počítači, napětí v oblasti očního okolí a přemáhaná únava, to vše působí na stagnaci lymfy v oblasti obličeje. Stresy, nedostatek pohybu na vzduchu, potraviny s obsahem nezdravých látek a další faktory, to vše se promítá do naší pokožky i svalů obličeje. Nedostatečné proudění lymfatického systému zapříčiní zadržování toxinů a únavových látek v naší kůži.

Tím velmi trpí obzvláště oční okolí, kde se stárnutí pokožky a podkoží projeví nejvíce. Mohou to být tzv. pytlíky pod očima, otoky, vrásky a tmavé kruhy.

Při speciální masáži očního okolí dochází k odvedení zadržované tekutiny/lymfy/, prokrví se, očistí a osvěží oblast, kde cítíme dlouhodobě únavu.

 

Ošetření této oblasti provádím luxusními produkty zn.Phytomer nebo Thalac, zahrnuje mikromasáž očního okolí, masáž obličeje a záverečnou masku. Při masce provádím jemnou akupresuru vlasové pokožky, která dokonale doplňuje celkovou relaxaci.

  

                                                      HSkosmetika.cz © 2010 - 2019, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software