www.HSkosmetika.cz       mapa stránek

Omládněte s kolagenem


Kolagen je nejdůležitější bílkovina v lidském těle. Úlohou kolagenu je udržení vysoké kvality struktury pokožky, nepřetržitá obnova kožních buněk a zabraňování jejich dehydrataci. S věkem se tvorba kolagenu snižuje a zároveň se zmenšuje i jeho aktivita a přizpůsobivost. To se projevuje ztrátou pevnosti a pružnosti pokožky, její dehydratací a zvýšenou tvorbou vrásek.

Některé jevy stárnutí jsou samozřejmě normální a přirozené, ale žijeme v prostředí, kdy se nevyhneme špatnému ovzduší, stresům, nevyvážené stravě atd. To vše se na úbytku kolagenu podepisuje. A proto je tu pro Vás kosmetická péče s kolagenem, který potřebné látky, výživu a pružnost pokožky opět zajistí.


Očištění, tonizace, ampule

Při kolagenovém ošetření začneme odlíčením a důkladným očištěním pleti. Následuje tonizace s hydratací. Na takto připravenou pleť se aplikuje speciální ampule „Collagen Care“. Je vyrobena na bázi sójových proteinů, které jsou identické s pleti vlastními lipidy. Pronikají hluboko do zrohovatělé vrstvy pokožky, kde napravují škody způsobené UV zářením, znečištěným prostředím, stresem a dalšími faktory.Jsou velmi vhodné zejména pro unavenou a zralou pleť, ale skvělé výsledky zaznamenaly klientky i s problematickou pletí mladého věku.


Kosmetická masáž

Pro dokonalé vpracování výživných látek z ampulky následuje kosmetická masáž obličeje a dekoltu kolagenovým masážním krémem „Esteophy Special Massage Collagen Cream“. Tento speciální krém s kolagenem dokonale odstraňuje všechny odumřelé buňky z pokožky, dodává pleti potřebnou výživu, vláčnost a hebkost .Obnovuje buněčnou strukturu, vyrovnává pH pokožky a zlepšuje celkový vzhled.


Maska kolagenová „Collagen Essence Mask“

Obnovující a zjemňující maska důkladně prokrví, revitalizuje a hydratuje, takže pleť dostane krásný, rozjasněný a mladistvý vzhled.


Masáž paží a rukou

Po dobu, kdy budete odpočívat s maskou, dopřeji relaxaci a péči s kolagenem i Vašim pažím a rukám. Blahodárná masáž s působením na akupresurní body přispěje k Vašemu dokonalému odpočinku. Masáž je prováděna rovněž kolagenovým krémem s následným zábalem pro regeneraci pokožky rukou.

Závěrečná péče: pleťový výživný krém

Ošetření zahrnuje: Odlíčení, čištění pleti, tonizaci, ampuli s kolagenovou výživou, kosmetickou masáž obličeje a dekoltu, obličejovou kolagenovou masku, masáž relaxační pro Vaše paže a ruce kolagenovým krémem, závěrečnou péči.

Cena za ošetření:  760,-Kč
HSkosmetika.cz © 2010 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software