www.HSkosmetika.cz       mapa stránek

                      

DIEGO DALLA PALMA - PURIFYING

speciální čištění s detoxikací problematické pleti

 ZÁKLADEM KAŽDÉ KOSMETICKÉ PÉČE JE DŮKLADNÉ VYČIŠTĚNÍ  A DETOXIKACE PLETI.

Produkty , které od prvního okamžiku aplikace na pleť Vám pomáhají získat nejen pleť dokonale čistou, ale zároveň dostává péči, která obnovuje ekosystém kůže, revitalizuje pleťdíky komplexu s probiotickými laktobacily, reguluje tvorbu mazu a dovoluje pleti se nadechnout.

  
 
Všechny profesionální produkty Diego dalla Palma Purifying obsahují pro čistou a vyváženou pleť patentovaný koktejl 51+3 Hyalu TM, sestávající z 51 minerálů a vitamínů, aminokyseli, peptidů, probiotického komplexu, kolagenu a 3 velikostí molekul kyseliny hyaluronové.

Dovolte své pleti dýchat! Ošetření PURIFYING je nádherné relaxační ošetření s čištěním za pomoci ultrazvuku.

Kombinace séra pro důkladné čištění a masky s hluboce čistícím účinkem vytvoří jedinečný projasněny a odpočatý vzhled Vaší pokožky.Póry se stahují, potlačí se záněty v kůži a obnoví se fyziologicky ekosystém na povrchu pleti.

Všechny produkty mají obdobu pro domácí péči, kterou můžete zakoupit u mne ve studiu.                                       

DIEGO DALLA PALMA - omlazující a  regenerující ošetření pro vyhlazení vrásek a zlepšení hydratace


Toto luxusní ošetření s iontovou terapií je balzámem pro vyčerpanou pleť, která vykazuje známky únavy, ztrátu elastity nebo vláčnosti, dehydratace a vrásek.

Je vhodné pro pleť každého věku, která prokazuje jmenované problémy. Pleť se při této kosmetické péči dostane do skvělé kondice, bude opět dýchat a krásně se projasní.
Součástí ošetření je důkladné čištění detoxikačním enzymovým peelingem.

Toxiny poškozují pleť, protože napadají buňky a ničí buněčnou aktivitu. Tím blokují vstřebávání potřebných živin a aktivních látek a to nejen při kosmetickém ošetření.
Skvěle působící exfoliant má bohatou texturu pro všechny typy pleti, je ideální pro regeneraci, odstranění odumřelých buněk, pro zjemnění kůže, proti nedokonalostem pleti.

Iontová terapie zapracuje sérum, vyhlazuje, stahuje póry, podporuje zvýšení imunitní odpovědi a procesů v pokožce.

Samozřejmostí při kosmetické péči je úžasná relaxační masáž, při které zapomenete na starosti a stresy a nádherně si odpočinete.

Po masáži následuje maska s excelentním složením, jež zaručí hydrataci , projasnění a zjemnění pleti. 

 
 


 

         

  

 


HSkosmetika.cz © 2010 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software