www.HSkosmetika.cz       mapa stránek

                

            

       MOŘSKÁ KOSMETIKA Z FRANCIE              

        

Jsem držitelkou certifikátu o proškolení v postupu ošetření. Školitelka paní Laura Payoux z francouzské Bretaně přímo z firmy Phytomer.

Vyjímečné kosmetické ošetření, luxusní produkty z moře a speciální masážní techniky- přesný postup podle francouzské kosmetické péče o pleť.
To vše Vám zajistí již po jednom ošetření viditelně projasněnou, dokonale hydratovanou a sametově hebkou pleť.

Načerpejte energii z moře pro Vaši pokožku i smysly. Můžete si vybrat z několika speciálních ošetření přímo pro potřeby Vaší pleti:

- HYDRA BLUE - maximální hydratace a regenerace pleti  

Intenzivní hydratace Vaší pleti během jedné hodiny! Prokázané účinky projasnění a vyplnění pleti. Obnoví se její vitalita a pokožka se stane sametově hebkou a rozzářenou.           

- EXTENDET YOUTH - protivráskové a zpevňující ošetření

Účinná léčba pro omlazení pleti, vyplnění vrásek a restrukturalizacI obličeje. Hloubka vrásek je snížena až o 66 %, vrásky jsou redukovány, pokožka je až 5krát pevnější, pleť je zářivější. 

                                  

- ACNIPUR - ošetření pro aknózní a problematickou pleť

Čisticí a zmatňující obličejová péče, která je prokazatelně účinná v boji proti akné, zanechává pleť viditelně zdravější, svěžejší a čistější. Redukuje nedostatky pleti, uvolňuje ucpané póry a reguluje nadbytečný kožní maz.

- CITYLIFE - osvěžující a detoxikační ošetření zaměřené na unavenou pleť zatíženou městským prostředím

Ošetření, které je zaměřené na pleť trpící stresem ze životního stylu a prostředí – tzv.městskou pleť, která se projevuje dehydratací, tmavými skrnami, je unavená, povadlá, pleť s otoky a kruhy pod očima. Po ošetření je pleť zdravější, svěží a rozjasněná.

       

Ke všem ošetřením je možné si přiobjednat relaxační mikromasáž očního okolí a také Ajurvédskou masáž hlavy a šíje.

Ve studiu si můžete zakoupit kosmetiku vhodnou pro Váš typ pleti a také tělové produkty.

Novinka 2017

      

 
TRÉSOR DES MERS SUCHÝ OLEJ

ZKRÁŠLUJÍCÍ SUCHÝ OLEJ PRO OBLIČEJ, TĚLO A VLASY

Balení: 100 ml lahvička s rozprašovačem

Poskytuje multifunkční péči a dodá nezbytnou hydrataci tváři, tělu i vlasům. Vyživuje, vyhlazuje a zároveň chrání.

TRÉSOR DES MERS se přizpůsobí všem typům pleti. Je okamžitě absorbován a zanechává pokožku hedvábně jemnou.

Olej můžete použít téměř kdykoliv, večer po sprše nebo klidně během dne. Maximální relaxaci vám zajistí i pár kapek přidaných do koupele.

TRÉSOR DES MERS můžete používat jak v zimě, tak v teplých letních měsících. Při aplikaci oleje na opálenou pokožku dojde ke zviditelnění opálení. Naopak v zimě, kdy je pokožka suchá, získá potřebnou intenzivní hydrataci.

AKTIVNÍ SLOŽKY:

MEKABU OLEJ: posiluje soudržnost buněk a omezuje ztrátu vody. Podporuje látkovou výměnu mezi jednotlivými vrstvami kůže a stimuluje jeden ze základních proteinů, který k sobě pojí jednotlivé buňky.

OLEJ ZE SLANOROŽCE usnadňuje cirkulaci urey, jedné z nejdůležitějších látek, která tvoří přírodní zvlhčující faktor“ pokožky. Zároveň pomáhá stimulací 4 enzymů k syntézenemastných i mastných kyselin, cholesterolu a ceramidů k uchování lipidů v epidermis.

SEZAMOVÝ OLEJ zásobuje pokožku kyselinou olejovou a kyselinou linolovou, čímž zabraňuje jejímu vysoušení.

MAKADAMIOVÝ OLEJ obsahuje obrovské množství kyseliny palmitoolejové, která je jednou z nejdůležitějších složek lidského kožního mazu.

OLEJ Z BURITI má výjimečné antioxidační účinky díky vysokému obsahu karotenoidů, které jsou díky svému pigmentu schopny ochránit buňky před volnými radikály.

       

Objednání na proceduru   Dárkové poukazy
HSkosmetika.cz © 2010 - 2018, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software