www.HSkosmetika.cz       mapa stránek
 
  Prodlužování řas metodou "řasa na řasu"

                        

  

                           Luxusní řasy JB LASHES COSMETICS z USA


     Semipermanentní prodlužování řas metodou "řasa na řasu" a zahušťování řas


Prodlužování řas metodou „řasa na řasu" je revoluční a velmi žádaná metoda, která, na rozdíl od lepení trsečků řas, působí přirozeným a perfektním dojmem.

Zatímco "trsečky" řas působí velmi nepřirozeným, umělým dojmem a při vypadnutí jednoho trsečku se celý efekt ztrácí, při prodlužování řas metodou "řasa na řasu" je lepena vždy jedna syntetická řasa na jednu řasu vlastní.

 Tímto procesem se stane prodloužením Vaší vlastní řasy, která poté nejen vypadá naprosto přirozeně, ale přirozeně se i chová. Takto prodloužené řasy jsou odolné vůči vodě, pocení, slzám i bazénovému chlóru.

 Z čeho jsou JB LASHES řasy vyrobené?

S pomocí nanotechnologie firma JB Cosmetics vylepšila své syntetické řasy o mikropóry, které optimalizují spojení mezi syntetickou a vlastní řasou. Speciální adhesivum JB Cosmetics se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s přírodní řasou se ihned dokonale přilepí.

Jsou to syntetické řasy s mikropóry, které byly vytvarovány a vyleštěny do podoby přírodních řas tak, aby vypadaly zcela přirozeně. Řasy JB LASHES jsou RUČNĚ vyráběné a stále se monitoruje pevnost, délka a tvar. Jsou vyráběny přímo v USA, nejedná se o produkty z Číny! 

Kombinace těchto unikátních řas a vysoce kvalitních lepidel JB Cosmetics zaručuje spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Mikropóry samozřejmě nijak negativně neovlivňují vzhled syntetických řas, zůstávají po celou dobu krásně černé, výrazné a lesklé.

Tato metoda , tj. řasa na řasu, se celosvětově nazývá  Semipermanent Eyelash Extensions – tedy Semipermanentní prodlužování řas. Jedná se o nejvýstižnější název, protože výraz PERMANENTNÍ  by v této souvislosti znamenal, že jednou aplikované řasy Vám vydrží po celý život. A to,vzhledem k tomu, že růstový cyklus řasy je dva až tři měsíce, není možné.

SEMIPERMANENTNÍ je tedy správné a celosvětově respektované označení této metody.

Řasy lze na přání klientky ozdobit Swarovski křišťálem pro třpytivý efekt, či aplikovat barevné řasy. Cena se pak liší, viz ceník.

                          

Časté otázky:

Lze na tyto prodloužené řasy použít černou řasenku?

Jedinou černou řasenku, kterou můžete použít na JB prodloužené řasy je Volume-Up Coating řasenka, kterou můžete zakoupit u své JB designérky ihned po aplikaci. Dodává řasám krásnou křivku, hustotu i délku. Je vodou odstranitelná.

Jak o JB Lashes řasy pečovat a jak je odličovat?

NIKDY nepoužijte řasenku na bázi oleje a tzv. voděodolné řasenky! Při jejím odličování by mohlo dojít k narušení lepidla z prodloužených řas a tím odpadnutí JB řasy. Totéž platí i o kosmetických přípravcích pro čištění pleti a očního okolí. Neměly by obsahovat olejnaté složky.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží prodloužené JB LASHES řasy stejně dlouho, jako cyklus vlastní řasy. Protože vlastní řasy přirozeně vypadávají, doporučuje asi 4 týdenní interval doplňování, aby řasy vypadaly stále plné.

Co dělat, když má klientka řasy světlé?

Pokud máte velmi světlé nebo vybledlé vlastní řasy, nejlépe 2 dny před aplikací umělých řas je vhodné řasy nabarvit. Bohužel toto nelze udělat ve stejný den! Proto na to pamatujte dopředu, kvůli objednání se!

 Samotná aplikace řas trvá cca 2-3 hod. v závislosti na hustotě vlastních řas klientky nebo jejího přání ozdobení řas.

Poškozuje prodloužení řas vlastní řasy?

Prodloužení je přilepeno na keratinizovanou část přírodní řasy a je velmi lehké a nezatěžující. Proto nezpůsobuje žádné poškození.

 Každý z výrobků JB Cosmetics je důkladně testovaný týmem zkušených techniků JB COSMETICS přímo v USA, aby byla zaručena nezávadnost. Nicméně neodborné provedení, kde nebyla dodržena pravidla bezpečné aplikace, bohužel vlastní řasy poničit může. Vaše řasy si proto nechejte prodlužovat pouze důkladně proškolenou, certifikovanou kosmetičkou!

 

 

HSkosmetika.cz © 2010 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software