www.HSkosmetika.cz       mapa stránek

Dr.Nona - Zkušenosti klientů s produkty                                       

 

Ústní voda Dr.Nona

Suché, podrážděné oči:

Pracuji jako kosmetička při umělém osvětlení s používáním zvětšovací lupy. Oči jsou téměř denně namáhány a navíc jsem trpěla akutním syndromem suchého oka. Vždy po práci jsem už měla oči tak unavené a podrážděné, že jsem je nemohla cestou tramvají domů mít otevřené. Bolely a pálily a to i přes kapání umělými slzami z lékárny. Trpěla jsem opakujícími záněty spojivek.

Když jsem byla na semináři Dr.Nona, okamžitě mne zaujaly produkty pro ozdravení očí. Hned jsem je koupila začala pravidelně kapat Ústní vodu ředěnou 1:3 a na to Eye balzám Dr.Nony.

Do týdne přestaly pálit, řezat a být zarudlé. Od té doby používám stále. Je pravda, že oči mám citlivé na podráždění, ale jsou proti minulosti ve výborné kondici. Kdykoli cítím, že jsou unavené, přestříknu oči Ústní vodou Dr.Nona, kterou mám v malém spreji stále při ruce. Osvěžím tak zároveň celý obličej.

 Můj syn je hodně na cestách a z řízení auta má oči červené jako králík. Když jednou za mnou přijel, povinně si musel lehnout a já začala svůj "oční rituál" s Ústní vodou a Eye balzámem do očí Dr.Nona. Netvářil se na to důvěřivě a po nakapání do očí se značně poplašil. Pak jsem mu aplikovala masáží na celé oční víčko i do koutku oka Eye balzám, který se opravdu může pro léčbu nanášet přímo dovnitř pod víčko. To jsem si sice netroufla, ale aspoň jsem krém vmasírovala jemně na celé oční okolí včetně vnitřních koutků, aby se mu do očí přeci jen nenápadně dostal. Po chvilce si začal syn libovat, jak má v oku krásné uvolňující teplo a jak se osvěžilo. Druhý den mi volal a prý celou cestu domů ho vůbec nebolely oči, jako vždy po celodenní jízdě, a večer ho nebolela hlava, což ho také trápívá.

Infekce krku a záněty dutin, alergie a stále ucpaný nos:
Nedám na Ústní vodu Dr.Nona dopustit a opravdu mám s ní ty nejlepší zkušenosti i při nachlazení pro průplach nosních dutin a nosohltanu.
Díky pravidelnému kapání neředěné Ústní vody Dr.Nona do dutin mohu po 3 letech marné léčby dutin v brněnském ovzduší volně dýchat a netrpím na infekce krku. Celý den, ale i v noci, se mi dobře dýchá. Posílená sliznice pak účinně chrání i před viry a bakteriemi, rovněž klienti zaznamenali velkou úlevu při alergiích.)
Kdyby někdo potřeboval návod, jak na to, tak zde je:
 (hlavu skloním ke kolenům a kapátkem nebo stříkačkou, kterou koupíte ve zdravot. potřebách, stříknu do každé nosní dírky trochu Ústní vody Dr.Nona, aby se dostala do čelní části a nestekla hned do krku, minutku nechám působit  a poté se vysmrkám. To opakuji, dokud necítím průchodné dýchací cesty.

Klíště a bodnutí hmyzem:
Ústní voda skvělá na odstranění klíštěte! Stačí zakapat a krouživě pomasírovat přisáté klíště, do chvilky se pustí. Místo doporučuji ještě potom namazat Dynamic krémem Dr.Nona. Místo se nezanítí a nesvědí! Stejně tak zmírní pálení po štípnutí hmyzem.

 

Pleťové mléko Face milk Dr.Nona

Vaginální problémy:

Má klientka měla týden mírné vaginální potíže, které si myslela, že odezní. Na konci týdne, předtím, než jela na wellness víkend, výrazné zhoršení ze dne na den. Prý si pomyslela, že wellness je ztracený. Cituji její slova: “Pak jsem si ale vzpomněla na vás, jak jste mi říkala, že Dr.Nonu si mohu prakticky dát kamkoli a neublíží mi to. Měla jsem doma od vás Face milk Dr.Nona, tak jsem večer natáhla celou stříkačku mléka a aplikovala tam, kam jsem potřebovala. Pak jsem se začala bát, co když se to zhorší a já budu muset doktorovi přiznat, že jsem tam stříkla pleťové mléko! Řekne si, že jsem se zbláznila!“

Nic takového ale nebylo nutné. Ráno po probuzení žádné ženské problémy nebyly. Klientka si užila wellness naplno a potíže se už nevrátily.

 

Deodorant Dr.Nona

Opar rtu:

Jedna klientka pracuje jako zdravotní sestra. Velmi často trpí na opary rtu. Zkusila potírat opar deodorantem Dr.Nona. Opar se prý o hodně rychleji zhojil.

Eye oční krém

Tento krém je můj velký pomocník, protože trpím na unavené a "suché" oči, navíc i pylovými alergiemi. Do týdne výrazně zlepšil moje pálení v očích a únavu. Do rozprašovače si dávám neředěnou ústní vodu, kterou stříknu asi 2x nad obličej s otevřenýma očima. Okamžitě dojde k osvěžení, poté aplikuji Eye krém na celé oční okolí včetně koutku očí. To opakuji ráno i večer, spršku Ústní vody i přes den při únavě očí.

Když jsem s krémem začínala, první dny mi oči přes noc hnisaly a čistily se, ráno po omytí byly ale oči vždy krásně zklidněné. Pokračovala jsem každý den. Po týdnu noční hnisání a čištění oka přestalo a už se nevrátilo. Od té doby používám každý den.

 

Krém na ruce a nehty

Je jedinečný při hemoroidech, tzv.Zlaté žíle. Promazávání po každém sprchování okamžitě zlepšuje po zkušenostech několika klientů tlak v konečníku i hemoroidy samotné. Jedna klientka měla stále krvácející bolestivý hemoroid, stále se objevoval při každé namáhavější stolici. Pravidelnou aplikací Krému na ruce Dr.Nona se stav do týdne velmi zlepšil, po měsíci klidový stav. Po roce- nekrvácí z konečníku a nemá ani jiné dřívější problémy.Krém aplikuje dlouhodobě, i když prý ne úplně pravidelně.

Rawseen a Rheumoseen

Po zranění ukazováčku na ruce mi na spodní části prstu zůstal bolestivý výron. Když mi ruka trochu otekla při práci nebo v teple, měla jsem velké bolesti a zdálo se mi, že mi kůže snad praskne napětím. U lékaře se snažili použít laeser, bez výsledku. Prý mi tam píchnou hormon a uvidí se nebo by mohl pomoci chirurgický zákrok. Nechala jsem to být. Protože se mi zhoršily bolesti drobných kloubů, začala jsem brát Rawseen a Rheumoseen Dr.Nona. Co mne překvapilo, po třech týdnech užívání 4 Rawseeny ráno na lačno a  tbl.Rheumoseenu po jídle denně, krevní sraženina se úplně sama vstřebala. Po 8 letech mám pokoj. Mohu potvrdit, že kombinace těchto dvou produktů odstraňuje z těla vše zastaralé a usazené. Klouby zatím ještě pobolívají, vím, žeje to ještě příliš brzy na zlepšení.

Phaze 3

Tři mé klientky po ztrátě plodu, jedna dokonce po šesti, užívaly Phazi 3 po celou dobu těhotenství. Dvě již porodili zdravé dítě, třetí má rodit za měsíc. Jsem přesvědčená, že skutečně Phaze 3 působí na udržení plodu i na zdárný průběh těhotenství.

Pleťové mléko Face milk Dr.Nona, Ústní voda, Solaris mléko

Nedávno jsem dostala e-mail od jedné mé klientky:

„Paní Haničko,zatím experimentuji s tím co mám. Mám Pleťové mléko, měla jsem Vzorky 4 krémů, Solaris a Ústní vodu.

Pleťové mléko Dr.Nony jsem používala na pleť i jako lehký krém na den, vtírala jsem ho do bradaviček

Bradavička na levém předloktí je úplně prťavá a hrudka na loktu pravé ruky je už jako malý hrášek. A to mě bolelo jak jsem se chtěla opřít. Už byla velká skoro jako větší fazole.

Pleťové mléko Dr.Nona jsem zkusila dát trochu dovnitř vagíny. Přestala mi suchost a léčí se opruzeninky kolem vchodu hrdla. Odešlo z těla něco žlutozelené hutné, nevím co to bylo. Zkusila jsem dvakrát i po tom druhem ošetření se tak stalo. Jenom jednou a pak čisto a pořád čisto. Tak nevím jaký to mělo "úspěch" U vyhřeznutém konečníku tam je to složitější, ten se nechce až tak vzdát a zdá se mi, že z levé strany tam do něčeho "narážím".

 Jinak o Solarisu se píše všude hodně, ale já zatím nevím, co bych mohla napsat. Jen vím, že když mě bolí lehce deformovaný ukazováček a začne mě nepříjemně bolet prst, namažu si jej a bolest ustoupí. Je dobrý i na ty bradavice, a různé bulky tukového charakteru, ale to zvládalo i pleťové mléko. A Solaris i Ústní voda pěkně ošetřuji štípance od otravného hmyzu. Ústní vodu jsem použila i jako ředěnou vodu na pleť. Výborná varianta, vůbec mě nevysušila. Naředila jsem ji v převařené vodě“.Konec citátu klientky.

Soli Dr.Nona + Gonseen, Dynamic krém

Chřipka a nachlazení:

Nejlepší zkušenost mám se solemi, když na mne jde nějaké nachlazení nebo chřipka. Jakmile pocítím slabost, únavu a bolesti těla, večer si dám horký čaj Gonseen, pokud ho máme doma, a lehnu si do teplé vany s 3 polévkovými lžícemi Solí Dr.Nony. Do rána jsem fit. Stejné zkušenosti má i má rodina.

Poúrazové stavy, pohmožděniny:

Před čtyřmi roky jsem měla ošklivý úraz na kole v Brně. Kolo se mi seklo do kolejnice od tramvaje a já přelítla na chodník. Nemohla jsem hýbat rukou, hnula jsem si zádama a koleno mělo zadřený štěrk v krvácející ráně. Přijel pro mne zeť a dovezl mne domů. Nerada běhám hned po doktorech. První myšlenka byla: „Nemám nic zlomené, zkusím si lehnout do teplé vany se Solemi Dr.Nona. Dala jsem si asi 4 lžíce na vanu. Bolelo mne celé tělo a bolestí natažených svalů jsem nemohla ani dýchat. Koleno jsem jemně masírovala žínkou, krvácelo a postupně se vyčistilo od kamínků a špíny. Po půl hodině jsem se zabalila do deky a šla si lehnout. Myslela jsem, že budu samá podlitina, ale na druhý den jsem zjistila, že nemám žádné modřiny a koleno ani sedřené klouby na ruce se nezanítily. Dále jsem otevřené rány zakapávala Ústní vodou Dr.Nona a natírala krémem Dynamic Dr.Nona. Sice jsem měla pohmožděné všechny klouby na ruce a hnutou páteř, ale ani doktor nevěřil, že nemám po takovém úrazu modřiny a podlitiny.

Dynamic a Ústní voda Dr.Nona

PRO MAMINKY a miminka:

Moje dcera je po císařském řezu. Hned do porodnice jsem jí donesla Dynamic krém a Ústní vodu. Do bolestivé rány si hned vmazávala Dynamic a přestřikovala Ústní vodou. Jizva se do týdne krásně zhojila, zacelila a nemokvala. Prsní bradavky si před i po kojení přestřikuje vodou Dr.NOny. Při bolestivosti prsa vmasírovála krém Dynamic a bolest prý do druhého dne ustoupila. Dr.Nona Kuchina doporučuje Ústní vodou lehce vytírat pusinku miminka pro zamezení tzv. moučnivky-plísně, kterou mají novorozenci po začátku kojení.

Jak paní doktorka Nona doporučuje dále, miminku masírujeme ťapičky Dynamic krémem, což malá miluje, navíc se  tím posiluje imunita miminka. Koupe v slabém roztoku SOLÍ Dr.Nony.


Další zkušenosti uveřejňuji s laskavým svolením pana Josefa Fily. Všechny si můžete přečíst a prohlédnout i fotografie na jeho stránkách www.zdravyanezavisly.sk

Trofické vredy u 86-ročnej starenky


Tento pozoruhodný výsledok z praxe sme si dovolili prebrať až z Lotyšska. Je určený všetkým tým, ktorí si myslia, že ak sa niečo pritrafí seniorom, už to nemá zmysel riešiť a treba to ponechať osudu. Veríme, že táto takmer 90-ročná babička vás presvedčí o opaku.

Pani Valentine stačilo len zopár dní na to, aby sa jej začali hojiť rozsiahle trofické vredy na nohách. Jeden z nich meral 5×10 cm a druhý mal v priemere 2 cm. Pacientka si 3x denne kládla na postihnuté miesta Obklady z Mŕtveho mora a následne nanášala Telové mlieko Solaris.

http://zdravyanezavisly.sk/wp-content/uploads/2016/08/IMG_7376.jpg

Výsledky užívania produktov Dr. Nona sa dostavili už o 2 týždne, kedy sa trofické vredy začali výrazne zmenšovať. Ako vidieť na fotografii, po dvoch mesiacoch po nich nezostali ani stopy. Ruku na srdce, dokáže toto aj vaše bežné telové mlieko?Pomoc pri kožných problemoch

Nedávno nás potešil krásny pozitívny mail, ktorý nám zaslala pani Hana Brunclíková z Plzne /CZE/. Pochválila sa v ňom svojou osobnou skúsenosťou s produkciou Dr. Nona, vďaka ktorej prekonala niekoľko rokov trvajúce kožné problémy. Viac o jej príbehu sa dočítate z prepisu jej mailu pod fotografiou.

Ilustračná fotografia: archív Hany Brunclíkovej

 Výňatok z prekladu emailu p. Brunclíkovej z Plzne:

“Dobrý deň, predovšetkým ešte raz veľmi veľmi ďakujeme za skvelú prezentáciu produktov Dr. Nony v Prahe. … Moje skúsenosti:

1.) Patrím medzi nadšených užívateľov produktov Dr. Nona, lebo moja skúsenosť potvrdila, že produkty fungujú, čo sa prejavilo na vyliečení môjho kožného problému. Deväť rokov som neúspešne skúšala rôzne odporúčané lieky od gynekológa a kožnej lekárky, no žiaden výsledok sa nedostavil. Potom som sa obrátila na prírodné produkty viacerých firiem, ale účinok bol iba veľmi krátkodobý. Náhoda prispela k tomu, že som v júni 2011 dostala od kamaráta pozvánku na prednášku o produktoch Dr. Nona v Plzni. Akonáhle na nej padla zmienka o Kréme na ruky a nechty a jeho účinkoch, okamžite mi svitla nádej.

Neuveriteľné sa stalo skutočným! O 4 mesiace na to som sa s radosťou vrátila z preventívnej kontroly u svojho pána doktora s oznámením, že môj problém je vyliečený! Od tej doby ma doktor pri každej kontrole poteší výrokom, že sa s takým efektom, ako sú účinky krémov Dr. Nony, ešte nestretol. A okrem iného mi už poslal svoju sestričku s podobným problémom.

2.) Sestrička mojej zubnej lekárky, trénerka v plaveckom bazéne je denne v chemicky ošetrovanej vode, a tak trpela problémom opuchnutých očí a štípaním v očiach. Osvedčil sa jej Balzam na očné vrásky. A je po probléme!

S prianím pekného dňa pozdravuje, Hana.”


Prvá pomoc pri mozgovej príhode

Pani Irena Jurkovičová nám na kameru porozprávala silný príbeh o tom, ako sa jej vďaka chladnej hlave a vlastnej pohotovosti podarilo zachrániť manžela po ťažkej mozgovej príhode, po ktorej aj podľa slov lekárov, zostávajú trvale ležiaci pacienti.

Nápomocné jej boli produkty Dr. Nona, ktorými ho ošetrovala až do príchodu zdravotníkov. Už len použitie niekoľkých zrniečok Kvarteta solí z Mŕtveho mora spôsobilo, že kŕč v tvári povolil a manžel mohol piť. Pokračovala s Ústnou vodou, Dezodorantom a Dynamickým hydratačným krémom. Čo sa dialo ďalej? O tom už vo videu povie viac samotná pani Irenka. Video na www.zdravyanezavisly.sk


Ako rozpoznať centrálnu mozgovú príhodu (mŕtvicu, porážku)?

Požiadajte postihnutého, aby:

 • sa usmial (nebude schopný to urobiť)
 • povedal nejakú jednoduchú vetu, napr. „Dnes je vonku pekne“ (bude sa mu pliesť jazyk)
 • zodvihol obe ruky (čo mu nepôjde, alebo mu to pôjde len veľmi ťažko)
 • vyplazil jazyk (ak je zakrivený a krúti sa zo strany na stranu, je to tiež znak mŕtvice)

Ak má človek problém vykonať aspoň jeden z vymenovaných krokov, treba urýchlene zavolať záchranku!

 

Mnohonásobná zlomenina u aktívneho športovca

Ani mnohonásobné zlomeniny končatín po nešťastnom úraze, viaceré operácie a kosti spevnené šrúbmi nemusia znamenať koniec aktívneho športového života. Svoje o tom vie aj Michael Moder, známy český fitness tréner a alternatívny terapeut, ktorý si to všetko odžil na vlastnej koži.

Po ťažkom úraze, ktorý so sebou priniesol poškodenie kolien, achilovky, kotníka a nutnosť 2 operácií, sa Michael pustil do aktívnej regenerácie zvýšenými dávkami výživových preparátov Dr. Nona, najmä Ravseenu, Reumoseenu a tyčiniek Dakseen. Výsledkom bolo, že už 14 dní od prvej rehabilitácie si po prvýkrát obul bežecké topánky.

Video na www.zdravyanezavisly.sk

 

Nikdy nie je neskoro na zmenu!

Nikdy nie je neskoro na zmenu! Dokazuje to aj pán Jaroslav Šinko, ktorý sa pred vyše 14 mesiacmi odhodlal zlepšiť kvalitu svojho života. Vďaka produktom Dr. Nony a dobre mieneným odporúčaniam na zmenu životosprávy schudol doteraz 17 kg a výrazne s polepšil na poli krvného tlaku a cukrovky. Pán Jaroslav týmto ale nekončí. Jeho ciele siahajú ďalej..

http://zdravyanezavisly.sk/wp-content/uploads/2016/06/jaroslav-sinko.jpg

Za prvý rok zmeny životosprávy pán Jaroslav schudol 15 kíl a ako sám vraví výrazne si zlepšil zdravotný stav a cíti sa mladším. Keď sme sa ho spýtali ako to dokázal, odpovedal: “Držal som sa rád skúsenejších, zmenil som stravovacie návyky a životný štýl a používam produkty z Mŕtveho mora Dr. Nona.”

Rakovina prostaty u seniora

Pán Jiří Točín sa s nami podelil o úžasný výsledok za pomoci produkcie Dr. Nona. Išlo o prípad 73-ročného seniora, ktorému diagnostikovali rakovinu prostaty.

Spomínaný pacient intenzívne užíval tobolkovú radu Dr. Nona, niektoré z krémov produkcie Dr. Nona a najmä detoxikačný čaj Gonseen.

Už po troch mesiacoch kúry sa mu nález podarilo úplne vyčistiť a to bez nutnosť absolvovať akýkoľvek chirurgický zákrok.

Více na Video na www.zdravyanezavisly.sk


Psorióza už není strašákem...
Radostný mail nám zaslala šťastná mamička 9-ročnej Natálky z Trenčína, ktorá sa niekoľko mesiacov pasovala s nepríjemnou formou psoriázy rozšírenou po celom telíčku. Po svedomitej regenerácii, ktorá trvala rok, si dnes mladá parádnica môže opäť naplno užívať klasický život a vybehnúť vonku hrať sa s kamarátmi napríklad aj v tielku alebo letných šatočkách.

Prepis emailu p. Aleny z Trenčína:

“Dobrý večer vážený pán Fila, srdečne Vás pozdravujem. Stretli sme sa  asi pred rokom a pol v Trenčíne, spoznala som Vás na Vašej prednáške. Poprosila som Vás vtedy o pomoc pri zvládaní psoriázy u mojej 9-ročnej dcérky Natálie.

Zostavili ste mi vtedy plán, ako by sme mali produkty Dr. Nona užívať a aplikovať. Presne tak sme to robili a výsledok je úžasný! Trvalo to rok. Moje dieťa má teraz nádhernú zamatovú pekne pigmentovanú pokožku na celom tele. Som taká šťastná, často na Vás myslím, chcem sa s Vami o túto radosť podeliť a poďakovať Vám.

Natália mala ešte v júny 2012 po tele červené fľaky, ktoré sa potom ešte zväčšili, až sa zliali dokopy tak, že takmer nemala na tele bledé normálne miesto. Produkty Dr. Nona užíva Natália doteraz, veľmi si ich ceníme. A Vám, pán Fila, srdečná vrúcna vďaka za dobré rady a pomoc. Prajem Vám všetko dobré, veľa zdravia, šťastia a lásky, Alena a Natália.”

 

ilustračné foto

Úraz tváre z lyžovačky

Director Erik Pisarovič nedávno zažil čerstvú intenzívnu skúsenosť s Dynamickým hydratačným krémom. Ako sám uviedol: “… zasielam fotografiu kamarátky, ktorá spadla počas lyžiarskeho zájazdu na svahu. Fotky sú zhotovené s časovým odstupom presne týždeň. Dynamický krém pekne zaúčinkoval!


http://zdravyanezavisly.sk/wp-content/uploads/2011/04/nov%C3%BD-3.jpg

Dynamický hydratačný krém

 • Dynamický hydratačný krémpôsobí na akékoľvek bolestivé a zápalové stavy (bolesti hlavy, chrbtice, zubov, reumatické a menštruačné bolesti, zápal hrdla)
 • uvoľňuje svalstvo,  spazmatické stavy a kŕče
 • regeneruje kĺby
 • používa sa pri gynekologických problémoch (myómy, cysty),
 • zmierňuje migrény
 • pri liečbe detskej obrny
 • aplikuje sa pri problémoch karpálneho tunelu
 • je účinný ako hydratačný prostriedok na pleť, proti herpesom a kútikom, dodáva vitalitu, odstraňuje únavu
 • spolu s Okseenom sa aplikuje do otvorených hnisavých rán
 • rieši neplodnosť u mužov


Tehotenstvo a produkty Dr.Nona- mléko Solaris

Ešte koncom januára 2013 sme od pani Gabriely Kalickej z Rožňavy obdržali tento nádherný mail. Opisuje v ňom priebeh tehotenstva svojej dcéry a pozitívnu skúsenosť so znášanlivosťou produktov Dr. Nona ešte nenarodeným bábätkom. Viac o tom sa už dozviete z príbehu dole pod fotografiou.

Prečítajte si aj: Bahennou maskou proti ovčím kiahňam.

So spracovaním mailu sme sa síce niekoľko týždňov omeškali, nič to však nemení na fakte, ako intenzívne bábätko v brušku reaguje ma podnety z vonku. Pod článkom tiež nájdete aj výňatok z knihy Dr. Nona Kuchina – Mŕtve more venovaný tehotenstvu a starostlivosti o novonarodené dieťa. Nájdete tam tiež zoznam najčastejších detských ochorení a ich riešenie za pomoci prírodných produktov Dr. Nona.

Ilustračná fotografia: Katharina Kosturska

Prepis emailu p. Gabriely Kalickej z Rožňavy:

“Moja dcéra je v siedmom mesiaci tehotenstva. Od prvej chvíle používa produkty Dr. Nona, ako napr. Telové mlieko Solaris D.N. a klasické Telové mlieko.  S tými sa natiera dennodenne.

Lenže minule, keď nestíhala, tak jej malá nedala pokoj, neustále ju kopala. Dcéra mi volala, čo ma robiť, že je malá je nezvyčajne nepokojná? Tak ja som jej povedala, že len asi nemá svoj deň. Lenže keď v ten večer prišla dcéra domov, spomenula si, že sa nenakrémovala, a tak vzápätí na to, ako sa natrela mliekami Dr. Nona sa malá hneď upokojila.

Neskôr sme tento “test” ešte párkrát zopakovali. Tak sme prišli na to, že malej chýba Telové mlieko Solaris D.N. a Telové mlieko. To bude naša malá Noňáčka. Je to celé úžasné!

S pozdravom, Gabika.”

Rýchla regenerácia po úrazu

Prehľadne spracovanú vlastnú prípadovú štúdiu nám zaslal Group Director Jiří Hřebíček zo Zlína /CZE/. Zaznamenáva v nej krok za krokom, deň po dni, priebeh hojenia ťažkého úrazu tváre,

ktorý utrpel po páde z bicykla. Namiesto lekármi odhadovaných dvoch mesiacov liečby, mu na regeneráciu pokožky s produktmi Dr. Nona stačil iba týždeň!

Ilustračná foto: archív Zdravyanezavisly.sk

Prepis emailu p. Jiřího Hřebíčka zo Zlína:

“Ťažká havária na bicykli, pád v helme na tvár a na hrudník.. Väčšiemu poraneniu zabránila iba helma, ktorá sa ale roztrieštila. Spôsobila mi modriny na čele a pod okom, zvyšné poranenia spôsobil štrk na krajnici cesty. Na úrazovke mi ošetrili tvár zoškrabaním kože. Predpokladaná doba rekonvalescencie tváre podľa lekárov bola zhruba 1-2 mesiace.

Group Director Jiří Hřebíček - 1. deň po úraze Stav po nehode – deň prvý.

Hneď som do živej rany, na opuchy a modriny aplikoval Dynamický hydratačný krém striedavo s Telovým mliekom Solaris D.N. niekoľkokrát denne. Stav v utorok bol ešte rovnako kritický. Rana po ošetrení  Dynamickým krémom silno pálila. Mal som veľký opuch na pere a na brade. Celá polovica dolnej časti tváre bola napuchnutá.

Group Director Jiří Hřebíček - 2. deň po úraze Stav tváre v druhý deň.

V noci z utorka na stredu nastala zmena – rana sa začne správať úplne inak, akoby dochádzalo k totálnemu hojeniu. Stále som nanášal Dynamický hydratačný krém a striedavo Telové mlieko Solaris D.N.. V stredu som po prvýkrát absolvoval ošetrenie laserom u svojho známeho chirurga Ruda Dostálka.

Prečítajte si aj: Úraz na tvári počas lyžovačky.

Group Director Jiří Hřebíček - 3. deň po úraze  Stav tváre v tretí deň pred laserom.

V stredu v noci došlo k zásadnému obratu, rana sa cez noc zahojila a chrasty odpadli. Zostala iba červená koža. Na štvrtkovom lasere u chirurga Ruda neverili, že som to ja.

Prečítajte si aj: Zbavte sa akné!

Group Director Jiří Hřebíček - 4. deň po úraze  Stav tváre v štvrtý deň po nehode (pred laserom).

Ďalšie dni sa mi rana na tvári zacelila a koža sa objavila ako normálna s niekoľkými zvyšnými chrastami po ranách, ktoré ale  postupne zaceľoval laser. V pondelok po lasere už nebolo po predchádzajúcej havárii na tvári takmer stopy, okrem žltej škvrny po veľkom opuchu na polovici tváre.”

Recept Jiřího Hřebíčka:

Do živej rany je potrebné čo najskôr nanášať striedavo Dynamický hydratačný krém a Telové mlieko Solaris D.N. niekoľkokrát denne. Kombinácia prípravkov Dr. Nony a laseru u živých rán je, podľa Jiřího Hřebíčka, optimálna.

Použité produkty:

Kliknite na názov produktu a dozviete sa o ňom viac.

Ilustračná fotografia: www.drnona.com 


LITERATURA Dr.NonyKniha: Mrtvé moře

Léčivá síla Mrtvého moře nemá obdoby. Jeho uzdravující vlastnosti jsou nevyčerpatelné. Tato kniha vypovídá o preparátech společnosti Dr. Nona International, které jsou založeny na využití solí mořské vody, éterických olejů, fytoproduktů a minerálů Mrtvého moře. V knize najdete praktické návody a způsoby využití kosmetiky a doplňků stravy Dr. Nona.

Cena: 250,- Kč

Moje poznámka:

Tato kniha je opravdu plná receptů a zkušeností paní doktorky a jiných klinik, kde pracují s jejími produkty na léčbu různých onemocnění. Uvidíte, že všechny nemoci!!! se těmito preparáty dají léčit s nebývalými výsledky. Není nutno přerušovat lékařem předepsané pilulky, naopak respektujte doporučení vašeho lékaře.

Dr. Nona - kniha Mrtvé mořeKniha: Źivá síla Mrtvého moře

Chceme-li přinášet lidem zdraví, duševní pohodu a radost ze života, není vhodné zatížit jejich přeplněný denní program složitými regeneračními procedurami. Proto Dr. Nona Kuchina vložila výsledky sé výzkumné práce do produktů běžného denního užívání, které neovlivní denní režim a jsou v každé domácnosti vždy po ruce. V této brožure najdete krátký popis produktů, oblast a způsob jejich využití.

Cena: 30,- Kč

  Dr. Nona - kniha Živá síla Mrtvého mořeKniha: Sůl nad zlato

Soli do koupele Dr. Nona dávají unikátní možnost vyzkoušet kouzlo účinků hojivé vody Mrtvého moře ve vlastní vaně. Lze je používat formou nejrůznějších procedur. V této brožurce najdete několik rad a návodů pro použití Solí do koupele Dr. Nona, které Vás dovedou k celkovému zklidnění nervového systému, odstranění duševního i fyzikcého přetížení, ke zvýšení životního tonusu a v neposlední řadě ke zmírnění bolestí orgánů pohybového ústrojí.

Cena: 30,- Kč

Kniha Dr.Nona Kuchina "Mrtvé moře- ozdravování na dosah ruky"-nyní nový přebal desek.

Kniha plná podrobných informací a složení produktů, receptů, jak je používat a kombinovat!


O ARCHEBAKTERII, informace ze stránek Dr.Nona.eu

V roce 1936 vědci dokázali, že Mrtvé moře vlastně mrtvé není. Objevili, že v Mrtvém moři se nachází živé jednobuněčné organismy – prokaryotické buňky, které jsou nejstaršími žijícími buňkami na zemi a nazývají se “Archebakterie”. 

V Archebakteriích je skryta cenná životní síla a energie. Mají specifické složení aminokyselin a jsou schopny vytvářet z anorganických látek látky organické. Jsou to živé organizmy, které se nachází v extrémních podmínkách vody Mrtvého moře již tisíce let a stále přežívají a množí se. Struktura buňky Archebakterie se podobá stavbě buňky lidského organizmu. 

“V genetickém kódu Archebakterie je zachována informace o schopnosti přežití v časech přírodních katastrof a velkých změn, které se na Zemi před mnoha lety     odehrávaly. Tato informace o přežití a obranyschopnosti organizmu se předává na  genetické úrovni našim buňkám a vyvolává silné ozdravné procesy v těle. ” 

Díky výzkumné práci vědců kliniky Lenom, byla zpracována unikátní metodika kultivace Archebakterií a jejich využití v kosmetických produktech a doplňcích stravy firmy “Dr. Nona”.  Nedávné vědecké poznatky prokazují, že účinky Archebakterie na lidský organizmus jsou podobné funkcím kmenových buněk.  Archebakterie obsahuje biologicky  aktivní látky, energie a informace na buněčné úrovni. Kmenové buňky jsou předchůdci buněk všech lidských orgánů a tkání, z nichž se pak tvoří buňky všech ostatních druhů.  Ve své podstatě jsou kmenové buňky “opravným týmem” organizmu, zaměřují se na problémové oblasti a nahrazují poškozené buňky příslušného orgánu. V průběhu života se však množství kmenových buněk snižuje, stejně tak jako regenerační schopnosti lidského těla. 

Archebakterie pomáhá nejen zachovávat a zvyšovat počet kmenových buněk v organizmu, ale v případě nutnosti je může i nahradit. Produkty firmy “Dr. Nona” obsahují kromě vzácných Archebakterií také další zdraví prospěšné účinné látky, a tak efektivně pomáhají chránit vaše zdraví a posílit schopnost regenerace organizmu.

BioOrganoMinerální Komplex byl vytvořen na základě originální technologie. Obsahuje vzácné fytoterapeutické látky, výtažky z bylinek, rostlinné oleje a Archebakterie vody Mrtvého moře. Jeho PH se blíží přirozenému PH lidské pokožky (5,5-6). Produkty, vytvořené na základě tohoto Komplexu, se tedy výborně vstřebávají a skrze pokožku a sliznice lidského těla pozitivně působí na zdraví všech tělesných orgánů. BioOrganoMinerální Komplex (know-how firmy „Dr. Nona International”, Ltd.) je základním stavebním kamenem všech kosmetických produktů a doplňků stravy značky „Dr. Nona”. 

Bio – biologicky aktivní složky, které se tvoří v živých organizmech Mrtvého moře (Archebakterie)

Organo – organické rostlinné složky, tj. aromatické substance, výtažky z léčivých bylin

Minerální – anorganické prvky, tj. minerály a stopové prvky, obsažené v bahnu a vodě Mrtvého moře

Close up of laboratory treatment

BIO

 Využití biomasy Mrtvého moře ve formě bílkovinného extraktu z Archebakterie je jedna z hlavních výhod našich produktů. Archebakterie je nevyčerpatelným zdrojem biologicky aktivních prvků, energie a bioenergetické informace. Organizmus člověka, a to i v klidové fázi, stále spotřebovává energii a organické i anorganické prvky.

Bílkovinný extrakt z Archebakterie obsahuje nezbytné aminokyseliny, které napomáhají regeneraci organizmu a zkracují dobu obnovy patologicky poškozených buněk. K získání těchto aminokyselin běžnou cestou, tedy z běžné stravy, potřebujeme velké množství energie. Nemocný nebo oslabený organizmus není vždy schopen vstřebat živiny z potravin, tím pádem je energeticky oslabený. Oproti tomu vstřebání těchto aminokyselin z produktů „Dr.Nona” v již hotové formě nevyžaduje žádný zvýšený výdej energie, navíc takto oslabený organizmus může rychle a efektivně regenerovat.

ORGANO

 Aromaterapeutické oleje navrací tělu harmonii, normalizují funkci vnitřních orgánů a dalších systémů lidského organizmu. Pozitivní změny, které díky těmto vzácným olejům v těle probíhají, se dějí postupně a dávají tak tělu čas na adaptaci a přizpůsobení změnám.

Na základě aromaterapeutických olejů vznikly lipozomové struktury, které umožňují průchod BioOrganoMinerálního Komplexu přes obal buňky, čímž bylo dosaženo vysoké vstřebatelnosti našich kosmetických produktů. Vzácné byliny nabízí také množství velmi prospěšných látek a podporují působení ostatních složek produktu. 

MINERÁLNÍ

 Stopové prvky, které se nachází v Mrtvém moři, patří mezi tzv.”antioxidanty”, tj. látky, které brání tvorbě volných radikálů.  Pro správné fungování lidského metabolismu a jiných tělesných funkcí jsou nezbytné určité látky, minerály a stopové prvky.  Tyto látky předcházejí poruchám metabolických procesů a změnám struktury v tkáních. Minerály a stopové prvky jsou potřebné v omezeném množství, ale žádná ze 70 000 miliard buněk v našem těle nebude schopna fungovat bez těchto malých dávek.

Minerály Mrtvého moře se v BioOrganoMinerálním Komplexu nachází v potřebných dávkách a vzájemně se doplňují a umocňují regenerační schopnosti lidského těla.  

Funkce BioOrganoMinerálního Komplexu (BOMK)

Hlavní funkcí BOMK je antioxidační účinek!

Jak vznikají volné radikály? Biologický význam procesu dýchání je oxidace produktů látkové přeměny, jehož výsledkem je energie potřebná pro udržení životních funkcí. Během látkové výměny vznikají také vedlejší produkty – tzv. vysoce aktivní forma kyslíku – volné radikály, které jsou schopny poškodit živou tkáň a způsobit změny ve struktuře DNA. Některé z těchto změn jsou začátkem přeměny zdravé buňky ve zmutovanou. 
Naštěstí zdravá buňka disponuje speciálním obranným systémem proti účinku volných radikálů.

Imunitní systém zdravé lidské buňky obsahuje speciální sadu antioxidantů. Nicméně tento systém selže, pokud je vnější prostředí příliš znečištěné a organizmus je oslaben stresem, nemocí nebo nedostatkem potřebných živin.

BioOrganoMinerální Komplex funguje jako antioxidant, chránící buněčný obal před škodlivým vlivem volných radikálů, kromě toho také čistí organizmus od toxinů, těžkých kovů a nežádoucích chemických látek.

BOMK zesiluje proces výměny informací mezi zdravými buňkami a zabraňuje jejich mutaci.


  Dr. Nona - kniha Sůl nad zlato
HSkosmetika.cz © 2010 - 2019, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software