www.HSkosmetika.cz       mapa stránek


                    Lymfatická masáž kosmetická- obličejová část a krk 

                                     

Lymfatická masáž obličeje - detoxikace pleti, pro odstranění váčků pod očima, otoků, vyhlazení vrásek a omlazení.


Lymfomasáž obličeje s kosmetickým ošetřením                   

Lymfatická kosmetická masáž je vynikající na odstranění otoků v obličeji, působí proti vráskám, neboť umožňuje průtok lymfy, která odvádí škodliviny z podkoží. Tím se buňky regenerují a detoxikují. Tato masáž je nejvhodnější před vlastní kosmetickou masáží. Výsledek uvidíte okamžitě. Pro dlouhodobý efekt je ze zdravotního hlediska potřeba absolvovat 10 po sobě následujících lymfatických masáží s odstupem týdne. 

                              

          
      Kosmetická masáž obličeje a dekoltu 

Říká se, že kosmetická masáž, pokud je správně a dokonale provedená je 50% úspěch výsledku kosmetické péče.

Zdá se Vám to přehnané?

Posuďte sami, co se děje v pokožce během masáže....Dochází k uvolnění, podpoří se tok lymfy, vyhlazuje se pleť, uvolňuje se svalová a vazivová tkáň, zvyšuje se prokrvení a napětí kůže, masáž působí povzbudivě, zvyšuje se pohyb kapalin, trénuje se vazivová tkáň, odbourávají se odpadové látky a spolu s tím vším se skvěle uvolňuje psychické a duševní napětí, přichází příjemné, celé tělo zalévající teplo , pohoda a touha v sobě nacházet nové možnosti a cíle. Třeba i ten, že si má pleť takovou péči opravdu pravidelně zaslouží.

Kosmetická masáž patří k velmi žádaným metodám ošetření, a to nejen proto, že přináší skvělé uvolnění obličejového svalstva a vyhlazení vrásek, ale navozuje pocit hluboké relaxace, psychické pohody a duševní harmonie. Působí blahodárně na mimické svaly, antioxidačně, regeneračně, spolu s použitými kvalitními výrobky kosmetička docílí pravidelnou péčí viditelné omlazení pleti.  

                                                                                                     

                                                                                                     

Masáž paží a rukou s regeneračním  zábalem

v rámci kosmetického ošetření,  pokud není součástí "Speciálních kosmetických ošetření"      280,- Kč

Na pokožce rukou se podepisuje náš život stejně intenzivně jako v tváři. Trpí změnami teplot, chemickými přípravky, poškozením UV paprsky, chladem a tělesnou námahou. Pokud si dopřejete luxus kosmetického ošetření, vřele doporučuji relaxaci a péči i pro Vaše ruce. Masáž paží opět uvolní svalstvo, prokrví jej, detoxikuje a vyplaví tzv. únavové látky. Po masáži je aplikována speciální maska na ruce se zábalem, která vyhlazuje pokožku, napíná ji a regeneruje. Po této péči jsou ruce hebké, odpočaté a voňavé.HSkosmetika.cz © 2010 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software