www.HSkosmetika.cz       mapa stránek

Zamilujte si zelený čaj!

Zelený čaj je bohatý na látky podobné kofeinu, který má stimulační a zeštíhlující účinky. Při tomto ošetření se Vaše pokožka bude doslova koupat v zeleném čaji, což se blahodárně okamžitě projeví na jejím vzhledu, pocitu hydratace a osvěžení.

Po odlíčení a důkladném vyčištění pokožky následuje aplikace ampule s výtažkem kořenu Ženšen, který je nazýván „čarovným kořenem života“ nebo „kořenem mladosti“. Dodá Vaší pleti pevnost, dynamičnost a silnou revitalizaci. Ženšen obsahuje neuvěřitelné množství minerálů a stopových prvků nazývaných ginsenoidy. Aktivně posiluje unavenou a ochablou pleť, regeneruje ji a chrání před nepříznivými vlivy prostředí.

Pro dokonalé zapracování této cenné ampule následuje kosmetická masáž obličeje a dekoltu masážním krémem „ Green Tea Massage Cream“, tedy pleťovým masážním krémem se zeleným čajem a vitamínem C. Tento unikátní krém od firmy Temperance důkladně odstraňuje všechny nečistoty z pleti, skvěle promasíruje celou oblast tváře a dekoltu, dodá vlhkost a výživné látky, jako jsou minerální oleje, včelí vosk, vit. C a extrakt ze zeleného čaje. Tato kombinace látek pleť uklidní, dodá jí krásný, čistý a mladistvý vzhled, ale spolu s dalšími látkami dodá pokožce i pružnost a pevnost.

Maska „Green Tea Essence Mask“ je aplikována po masáži. Maska přispívá k odbourávání tuku a zároveň zpevňuje ochabnuté partie tváře. Zelený čaj působí jako antioxidant v boji proti volným radikálům vnějšího prostředí. Po této masce bude Váš dojem z osvěžení ještě znásobený.

Prostě si zelený čaj zamilujete!

Ošetření zahrnuje:

  • odlíčení
  • čištění pleti
  • vpracování ampule se ženšenem
  • masáž obličeje a dekoltu
  • nanesení masky a masáž paží a rukou po dobu relaxace s maskou. Masáž paží přispívá k celkovému uvolnění a pohodě. Pokud je pokožka na rukou vysušená, je aplikován zábal, který regeneruje a osvěžuje pokožku rukou.
  • nanesení hydratačního krému na pleť a dekolt
Cena ošetření: 560,- Kč
HSkosmetika.cz © 2010 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software