www.HSkosmetika.cz       mapa stránek

 Frakční RADIOFREKVENCE

       

Omlazujícími technologie s dlouhodobým efektem!

 

Je vhodná pro všechny typy pleti.

Zajišťuje dlouhodobé omlazení bez invazních metod.

- remodeluje kolagenová vlákna

- zpevňuje pleť

- působí proti vráskám

- odvodňuje přebytečnou tekutinu a snižuje otoky v obličeji

- podporuje vstřebávání pleťového séra a vitamínových ampulek

- podporuje látkovou výměnu a tvorbu enzymů

- okysličuje

- zlepšuje pružnost pleti

- projasňuje

- detoxikuje podkoží nezatěžuje kapilární systém/ je vhodné i při žilkách v obličeji


Při ošetření budete vnímat příjemné teplo. Při kontaktu s aplikační hlavicí začne do pleti proudit povrchem pokožky proud radiofrekvenčních vln.  Nejedná se ale o zahřívání tepelné, které by zatížilo kapiláry, ale jedná se o energii radiofrekvenčních vln, které jsou velmi přínosné pro správné fungování systémů pokožky.

 
 

Při tomto ošetření budu pečovat nejen o oblast obličeje, ale i krku a dekoltu! Doporučuje se série 4-6 ošetření v rozmezí 2-4 týdnů.

Jak působí?

Tepelná energie je účinně dopravována do aktivní vrstvy pokožky tzv. dermis.

Frakční radiofrekvence kombinuje dvě efektivní metody omlazení a obnovy kolagenu  a pružnosti pokožky - přesné zacílení radiofrekvenční technologie ke kolagenovým a elastenovým vláknům. Frakční radiofrekvence se tak stáva vedle rejuvenačních Co2 laserů nejsilnějším nástrojem pro vyhlazení vrásek, jizev po akné, strií, lifting pokožky, skvrny a celkové omlazení pokožky.

Vlivem působení radiofrekvence se zvyšuje napětí fibrózních vláken, tím se dosahuje remodelace kolagenu, který zodpovídá za pevnost, elastitu a jemnost pokožky. Pokožka se vyhlazuje a výrazně omlazuje.

V obličejové oblasti radiofrekvence stimuluje a aktivuje fibroblasty, zvyšuje produkci kolagenu i elastinu. Toto ošetření je vhodné pro vadnoucí a ochablou pleť, která ztrácí pružnost, pevnost a hebkost. Efektivně se tak zjemňují hlubší  nebo úplně odstraňují jemné vrásky.

Dochází také k zahřívání tukových buněk a to do hloubky až 10 mm. Tím se zrychluje metabolický cyklus v pokožce, redukují se tukové buňky a odstraňuje se celulitida.

Kdy se nemá radiofrekvence používat:

Těhotenství, rakovina, bolesti zubů, kožní onemocnění v oblasti obličeje, není vhodná pokud berete léky na srážlivost krve, u lidí s kardiostimulátorem, při srdečních onemocněních, po aplikaci silikonových gelů na ošetřovanou oblast, při aplikaci injekčních terapií kolagenem nebo hyaluronem.

Ošetření radiofrekvencí je bezbolestné! Cítíte příjemné teplo a jemné pulzy. Před ošetřením je vhodné zvýšit příjem tekutin, 

Po ošetření dodržujte tento režim:

  • důkladně hydratujte pleť-hydratační produkty lze zakoupit i v salonu.
  • chraňte pleť před slunečním zářením, platí i pro solária!
  • 3 dny není vhodné pokožku prohřívat v sauně ani horkou vodou při sprchování! Může být sušší, proto dostatečně pijte vodu a neslazené nápoje, pokožku umývejte pouze vlažnou vodou a odličujte místo gelem pleťovým čistícím mlékem.

 


       

 
 
HSkosmetika.cz © 2010 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software