www.HSkosmetika.cz       mapa stránek

SCENAR TERAPIE - okamžitá úleva od bolestí


Certifikovaný terapeut SCENAR TERAPIE : Ján Olejár
             
                                  Co je SCENAR terapie?

Byla vyvinutá v 80. letech minulého století v ruském měste Tagangor, pod vedením prof. neurologie Alexandra Revenka, za účelem léčení kosmonautů ve vesmíru. Cílem bylo nahradit chemické léky, které kosmonauti při svých cestách potřebují a zároveň umožnit rychlou a komplexní regeneraci organizmu. Tato metoda léčení byla zpřístupněná veřejnosti ve 21. století a rozšířila se do zemí EU, Ameriky, Austrálie a Afriky. SKENAR terapie se na Slovensku praktikuje už od roku 2002.

Vlivem dlouhodobého stresu, špatného životního stylu, vlivem užívání léků, antibiotik a hormonálních preparátů, se naruší v těle adaptační procesy- biochemické, neurovegetativní, imunitní, hormonální a psychosomatické. Organizmus se tak dostává do stavu nerovnováhy a odolnost imunitního systému klesá.

                        

Jak pracuje Skenar?

Přístroj v kontaktu s kůží měří její odpor a vytváří signály, které v podkoží aktivují receptory a všechny typy nervových vláken. Impulz je z podkoží vedený do příslušného centra mozku. Informace se v mozku zpracuje a zpět vyšle upravený signál do příslušných oblastí s následným vyloučením neuropeptidu (sto až tisíc molekul).

Odpor kůže se při působení přístrojem mění na základě zpětné vazby a zařízení SKENAR tvoří další nové impulzy, které se od těch předcházejících liší. Proces probíhá do té doby, než se odpor kůže přestane měnit podle principu biologické zpětní vazby. Působení přístroje vede k regulaci lokálních a celkových chemických reakcí buněk s následným upravením jejich funkce. Tedy vede k procesu uzdravování organizmu.

Scenar terapie je unikátní metoda léčby, která dokáže prostřednictvím tělu vlastních nízkofrekvenčních impulzů normalizovat tyto adaptační procesy.

Doporučuji shlédnout rozhovor o Scenar terapii s MUDr. Natálií Sabovou, internistkou a specialistkou v oboru SCENAR terapie: (v pořadu „Dámský klub“ ve slovenštině).

http://www.rtvs.sk/tv.programmes.detail/archive/2530?date=11.02.2013

Informace si můžete pustit na 00:16:48 min. pořadu. Pokračování, kdy paní doktorka Sabová odpovídá na dotazy posluchačů, můžete shlédnout od 01:10:33min.

                            

Indikace:

Sportovní úrazy a rekonvalescence po sportovních úrazech:

- po poranění Achilovy šlachy, při syndromu tenisového lokte, prevence vzniku zranění, opuchy a namožení svalů, podvrknutí a vymknutí, při bolestech svalů

Ortopedická onemocnění:

- bolesti zad, onemocnění kloubů a šlach, "zamrzlé rameno", bloknutá krční páteř, bolesti hlavy a krku, bolesti v kříži, zánět sedacího nervu, artróza, patní ostruhy, vybočené palce u nohou, revmatické bolesti a další pohybové potíže

Neurologické nemoci:

- zlepšení stavu při migrénách, bolestech hlavy, při zánětu trojklanného nervu, po mozkových příhodách, zlepšuje kvalitu života při roztroušené skleróze a Parkinsonově chorobě

Psychické problémy:

- deprese, špatný spánek, vyčerpání, chronická únava

Gynekologické potíže:

- časté vaginální záněty, mykózy, problémy s otěhotněním, premenstruační syndrom, bolestivé menstruační cykly

Další účinky na organizmus:

-       Kosmetické účinky na zpevnění podkoží a zlepšení stavu kůže a pokožky

-       Oblokování např. krční páteře či jiné oblasti kloubního a kosterního systému

-       Normalizace narušených funkcí v organizmu

-       Navození biochemické rovnováhy v těle

-       Zlepšení imunitního systému

-       Léčba chronických nemocí různého druhu

-       Pomáhá při léčbě omrzlin

-       Revmatické artritidě

-       Léčí trávicí trakt

-       Podporuje hubnutí

-       Při astmatu a plicních onemocněních

-       Zánětech močového měchýře, ledvinových kamenech


-       Celková regenerace a omlazení organizmu

Kontraindikace: pacienti s kardiostimulátorem, horečkou, AIDS, akutní psychosomatický stav, těhotenství- po poradě s terapentem.

                     


Možnosti léčby jsou široké a výsledky velmi překvapující. Okamžitě po terapii pocítíte úlevu a zlepšení stavu, zvláště pokud jde o kosterní, kloubní a svalové potíže.

Ošetření trvá v průměru od 30 -60 min. podle potřeby léčby.

Jak často je SCENAR TERAPIE doporučována?

Akutní onemocnění 3-7 aplikací 1-2 x týdně

Chronické stavy 2-3 cykly, z čehož jeden cyklus zahrnuje 10 terapií v průběhu několika měsíců.

Tato metoda léčby je doporučena všem pacientům bez rozdílu věku. Nemá žádné vedlejší účinky.

Za zmínku stojí, že SCENAR TERAPII v ČR provádějí pouze 4 speciálně vyškolení a certifikovaní terapeuté.

Přístroj je oficiálně registrovaný na ŠÚKL SR.
                                     

                                  

Kontakt: mob. +420 730 665 676        e-mail: zc.murtnec@rajelo.j

Více o SCENAR Terapii:

Tento přístroj byl vyvinut jako součást tajného vesmírného programu SSSR.

Cílem pro vědecký tým bylo vytvoření praktického, přenosného, energeticky úsporného, ale přitom vysoce efektivního zařízení, které by pomáhalo udržovat zdraví a kondici kosmonautů ve vrcholné formě bez použití standardních léčiv. Scenar kombinuje několik ve světě velmi uznávaných technik léčby jako je např. tradiční čínská medicína založená na akupunktuře s moderní elektroléčbou. Tato brilantní technologie přinesla jeho tvůrcům nejvyšší státní vyznamenání.


 

 

 

HSkosmetika.cz © 2010 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software