www.HSkosmetika.cz       mapa stránek

Mikromasáž očního okolí s kosmetickou masáží

      

Při mikromasáži očního okolí je využíváno jemných, hladivých tahů, kroužkování a jemné střídání tlaků prstů tak, aby bylo dosaženo co nejefektivnějšího výsledku v minimalizaci vrásek a otoků v okolí očí. Zvyšuje se pružnost a výživa tam, kde se nejrychleji projeví stres a únava.

Touto velmi relaxační a příjemnou masáží dochází k posílení svalů okolo obočí, kde dochází vlivem stárnutí k ochabnutí kůže a jejímu klesání. Masáž snižuje nitrooční tlak a tím posiluje i zrak.

                            


      

V okolí očí je pokožka velmi křehká a citlivá, proto tato speciální masáž má zamezit ztenčování jemné pokožky okolo očí, promašťuje ji a vypíná. Zde se také nejdříve projevuje dehydratace. Po každé mikromasáži očního okolí je aplikována na oči speciální maska a hydratační obklad.

Rovněž je podpořen odtok lymfy do lymfatických cest, což má za následek odplavení toxinů z očních partií a obličeje.


Samozřejmě bude pečováno o celý Váš obličej, neboť součástí ošetření je i kosmetická relaxační masáž.

Také se zaměřím na okolí rtů. S přibývajícím věkem se v této oblasti začínají rychle prohlubovat vrásky. Je to dáno mimikou a velký problém nastává, pokud je žena kuřačka. Cigaretový kouř silně toxikuje pokožku , dehydruje a zároveň působí na prohloubení vrásek také špulení rtů.

Speciální masáž s regenerujícími produkty zajistí detoxikaci, uvolnění napětí svalů obličeje a zjemnění hloubky vrásek. Zároveň dochází k odtoku zadržované tekutiny /lymfy/.

  

Ošetření zahrnuje:

  • odlíčení, tonizaci a úpravu obočí
  • jemná lymfatická masáž
  • mikromasáž očního okolí
  • kosmetická masáž
  • masáž se zaměřením na oblast rtů
  • maska na oční okolí
  • masáž vlasové pokožky s prvky Indické masáže hlavy
  • finální krém

Po této velmi relaxační péči se budete cítit báječně, skvěle uvolněné a příjemně překvapené okamžitým, viditelným výsledkem.

Na ošetření si vyhraďte asi 45 min.

Upozornění!

Pokud právě trpíte alergiemi nebo jinými očními problémy, je nutné mikromasáž očního okolí odložit! Stejně tak, pokud je v oblasti obličeje jakýkoli ekzém nebo právě léčíte opar. Kontaktní čočky před masáží je doporučeno vyjmout! 


             

Objednání na proceduru
Dárkové poukazy
HSkosmetika.cz © 2010 - 2024, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software