www.HSkosmetika.cz       mapa stránek

Mikromasáž očního okolí s péčí o okolí rtů

      

Při mikromasáži očního okolí je využíváno jemných, hladivých tahů, kroužkování a jemné střídání tlaků prstů tak, aby bylo dosaženo co nejefektivnějšího výsledku v minimalizaci vrásek a otoků v okolí očí. Zvyšuje se pružnost a výživa tam, kde se nejrychleji projeví stres a únava.

Touto velmi relaxační a příjemnou masáží dochází k posílení svalů okolo obočí, kde dochází vlivem stárnutí k ochabnutí kůže a jejímu klesání. Masáž snižuje nitrooční tlak a tím posiluje i zrak.

                           


      

V okolí očí je pokožka velmi křehká a citlivá, proto tato speciální masáž má zamezit ztenčování jemné pokožky okolo očí, promašťuje ji a vypíná. Zde se také nejdříve projevuje dehydratace. Po každé mikromasáži očního okolí je aplikována na oči speciální maska a hydratační obklad.

Rovněž je podpořen odtok lymfy do lymfatických cest, což má za následek odplavení toxinů z očních partií a obličeje.

Samozřejmě bude pečováno o celý Váš obličej, neboť součástí ošetření je i kosmetická relaxační masáž. Doba ošetření je asi 45 minut.

Zaručuji Vám, milé klientky, že se budete cítit báječně, budete odcházet relaxované, uvolněné a příjemně překvapené okamžitým, viditelným výsledkem.

Možnosti:

1) Mikromasáž očního okolí produkty Phytomer-francouzská mořská kosmetika

2) Mikromasáž očního okolí s produkty THALAC- přírodní francouzská mořská kosmetika

Upozornění!

Pokud právě trpíte alergiemi nebo jinými očními problémy, je nutné mikromasáž očního okolí odložit! Stejně tak, pokud je v oblasti obličeje jakýkoli ekzém nebo právě léčíte opar. Kontaktní čočky před masáží je doporučeno vyjmout! 


             

Objednání na proceduru   Dárkové poukazy
HSkosmetika.cz © 2010 - 2019, design: EUROVIZITKY, vytvořil: DYNAMIC software